Мотокоса. Як обрати?

Мотокоса дозволяє швидко і ефективно впоратися з небажаною рослинністю. Вона зручна в експлуатації, оскільки може працювати в важкодоступних місцях. Наприклад, для Вас не складе труднощів покосити траву біля доріжок і бордюрів, навколо стовпів та дерев, між плитами і культурними рослинами. Мотокоси активно використовуються власниками дач, присадибних ділянок, розважальних комплексів під відкритим небом, готелів, басейнів. Також їх використовують комунальні служби для покосу трави у дворах, парках і підрівнювання газонів.

Давайте розглянемо, як вибрати мотокосу і на що при виборі звертати особливу увагу.

Перше, і, мабуть, найголовніша відмінність між косами - це тип ріжучого елемента. Як ріжучий механізму використовується волосінь або ніж. Така варіативність пояснюється сферою застосування інструменту. Так, якщо Вам потрібно лише впоратися з бур'янами і занадто високою травою на своїй ділянці, то мотокоса з волосінню - прекрасний варіант. Якщо ж Вам необхідно справлятися з очеретом, кущами і товстими стеблами бур'янів, то краще вибирати мотокосу з ножами (дисками). Зверніть увагу, що дуже часто виробник докладає в комплектації і ножі і волосінь. Це зручно, оскільки Ви самостійно можете змінювати ріжучу конструкція на найбільш підходящу в тій чи іншій ситуації.

Другим за важливістю параметром при виборі мотокоси є потужність. Вибираючи пристрій, звертайте увагу на площу території, яку необхідно обробляти. Тут немає ніяких «підводних каменів»: чим більше площа і чим інтенсивніше робота має бути мотокоси, тим більше потужний інструмент потрібно вибирати. Для невеликої ділянки найбільш часто вибирають мотокосу потужністю 1 кВт.

Мотокоси бувають бензиновими і електричними. Бензинові моделі більш потужні; вони не залежать від джерела електроенергії і можуть працювати тривалий час і далеко від дому. Однак, вони викидають шкідливі вихлопи в атмосферу і досить гучні. Електричні мотокоси призначені для маленьких територій. Вони екологічні, прості в обслуговуванні, але через постійну потреби в електроживленні, Ви не зможете піти далеко від розетки.

Останній, але зовсім не маловажний параметр - це вага мотокоси. Потрібно враховувати, кому і скільки часу доведеться працювати. Як правило, вага садового агрегату коливається в межах 4-8 кг. Чим могутніше мотокоса, тим більше вона важить, а при безперервній роботі протягом кількох годин Ви точно зрозумієте, чому цим питанням не можна нехтувати. У комплекті з мотокосою обов'язково повинні йти пояс або ремінь. Так Ви розподіліть навантаження на тіло рівномірно, і руки не Удут відчувати надмірної втоми.

Вибір мотокоси - справа нескладна. Але все ж не можна купити інструмент навмання. Прорахувавши розміри території і то, з яким матеріалом потрібно буде працювати, Ви точно підберете ідеальний варіант.

Написати коментар

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре