Компресори

Компресори вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Компресор Werk BMW-24 3478 грн.
Компресор Werk BMW-50 4322 грн.
Компресор Forte FL 24 5295 грн.
Компресор Forte FL 50 5295 грн.

Компресор являє собою пристрій для підвищення тиску (стиснення повітря або інших газів) з подальшим переміщенням їх під тиском. Він використовується в різних сферах народного господарства (наприклад, в промисловості, будівництві), в медицині, а також для побутових потреб. Для прикладу тільки одні вигляд апарата - компресор повітряний застосовується як в домашніх умовах (для підкачки шин, очищення поверхонь від бруду), так і в легкій промисловості, машинобудуванні, будівництві.

Класифікація компресорів

Ці пристрої мають велику кількість конструкцій, різновидів і типів, що дозволяє використовувати їх не тільки в різних сферах життєдіяльності, а й вибрати оптимальний варіант в рамках одного цільового призначення.

Компресори класифікуються за:

1. Принципу дії - об'ємні, поршневі, спіральні, кулачкові, гвинтові, пластинчасті-роторні, лопатеві (динамічні).
2. Призначенню (для якої галузі вони призначені).
3. Способу відведення теплоти - з рідинним і повітряним охолодженням.
4. Типу приводного двигуна - електричного, ДВС, паровий або газової турбіни.
5. Кінцевому тиску - вакуум-компресори, низького тиску (0,15-1,2 Мпа), середнього тиску (1,2-10 МПа), високого (10-100 МПа) і надвисокого тиску (вище 100 МПа).
6. Продуктивності.

Наявність або відсутність мастильного матеріалу класифікує компресори на масляні і безмасляні. У другому випадку конструкція повинна мати матеріали з низьким коефіцієнтом тертя. Кожен тип агрегату має свої переваги і недоліки. Наприклад, перевагою моделей з електродвигуном є відсутність шкідливих вихлопів. Бензинові або дизельні апарати незамінні там, де відсутнє електропостачання, наприклад, при роботі в польових умовах.

За конструкционному рішенням поршневе обладнання буває одноциліндровий, дво- і трициліндровий. Збільшення кількості циліндрів підвищує продуктивність апарату.

Побутові і медичні компресори

Для НЕ промислового використання особливий інтерес представляють апарати для дому та для використання в малому бізнесі. Наприклад, компресор повітряний істотно збільшує продуктивність роботи при мінімальних фізичних зусиль. Він може впоратися з великою кількістю різної роботи, починаючи від дрібного ремонту, закінчуючи будівництвом об'єктів нерухомості. Прості приклади його застосування: фарбування різних поверхонь, лакування, накачування шин, миття будь-якого виду транспорту. В автосервісі стиснене повітря знадобиться для пневмодрилі, пневмогайковерти, шиномонтажного верстата, фарбопульта і т.д.

У сфері охорони здоров'я особливий інтерес представляють медичні компресори - джерела стисненого очищеного повітря. Їх встановлюють в лікувально-профілактичних установах, районних і міських лікарнях, приватних медичних центрах. Існують особливі вимоги до медичних компресорів. Наприклад, використовують тільки безмасляні поршневі апарати. Це обумовлено необхідністю дотримання чистоти і стерильності стисненого повітря. Застосовують їх в хірургії, анестезіології, стоматології та ін. Важливо щоб апарат мав очисні фільтри, мінімальний рівень вібрації і шуму. Бажана також сумісність з більшістю медичних приладів.

Конструкція компресора

У побуті і в сфері малого бізнесу широко використовуються поршневі компресори. Вони дешевші, порівняно з гвинтовими апаратами. На прикладі такого типу апарату можна ознайомитися з його пристроєм.

Основними елементами є:

• Поршневий вузол. У свою чергу компресорна головка складається їх циліндра, поршня, клонували, поршня і поршневих кілець, клапанів (нагнітального і впускного);
• двигун. Він забезпечує роботу апарату, приводячи в дію колінчастий вал;
• регулятор тиску, кнопка запуску і манометр вихідного тиску;
• ресивер - ємність, в якій підтримується постійний тиск при рівномірному розподілі повітря.

Оскільки поршневі компресори бувають з ремінним і прямим приводом, то і конструкція має свої особливості. У першому випадку головка і мотор знаходяться на одній осі, їх вали з'єднані безпосередньо. У другому варіанті привід головки і двигун розташовані між собою паралельно. Тому рух забезпечується за рахунок пасової передачі.

Основні характеристики компресора

Даний апарат має багато характеристик, які варіюють у великих межах. Основними величинами, визначальними сферу застосування, є:
• тиск;
• продуктивність;
• потужність;
• розміри;
• вага;
• видаваний рівень вібрацій і шуму.

Для прикладу, звичайний недорогий побутовий поршневий компресор має максимальну споживану потужність 2-2,3 кВт, тиск 8 атм, обсяг ресивера - 50 л. (Дані показники залежать від моделі).

Часто покупець не може точно сказати, компресор з якими параметрами йому потрібен. Для початку потрібно визначитися з основними вимогами, яким повинен відповідати компресор. Далі до уваги беруться різні нюанси: корозійна стійкість елементів конструкції, кількість споживаної електроенергії (якщо мова йде про апарат з електромотором), вартість товару і т.д.

Наприклад, якщо стоїть завдання подавати повітря з невеликою витратою, але під великим тиском, відразу відсіваються відцентрова і водокільцевого група устаткування. Як вже зазначалося вище, для медичних цілей існують свої, підвищені вимоги до апаратів. Тому для оптимального вибору краще проконсультуватися у компетентного фахівця.

Де можна купити компресор за доступною ціною?

Якісний і недорогий компресор в Україні можна купити в Інтернет-магазині МойМотоблок. Поршнева група товарів включає великий модельний ряд відносно дешевих китайських моделей від всесвітньо відомих виробників Forte, Кентавр, Werk. Каталог продукції постійно поповнюється новими моделями.

Гарантія від виробника, можливість розстрочки платежу (оформлення замовлення в кредит) по деяких товарах, великий вибір, високий сервіс - це далеко не повний перелік того, що може запропонувати вам наша компанія. Купуйте недорогий компресор з можливістю оперативної доставки в будь-яку область України.