Категорії
каталог
фильтр
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Виробник
    0
Відгуки покупців

Петр
Вишгород


грабли
«К работникам магазина нет вопросов,общит ельние,вежливы е.А вот к производителям этих граблей во ...»


Василий
Киев


работа магазина
«Я заказал шестерню, герметик и масло. Мне сообщили, что заказ будет доставлен двумя посылками, о ...»


Василий
Николае...


Покупал мопед в к...
«Здравствуйте я заказал в фирме moimotoblok мопед в кредит всем доволен мопед пришёл хорошо упако ...»


Владимир
Николаев


Двигатель Weima W...
«Двигатель Weima WM188FЕ-Т или Weima WM188F-Т (без электростартер а) - это бензиновый двигатель,! ...»


Леонид
Вознесенск


Мопед
«Сайт супер мне всё понравилось мопед пришёл железном каркасе уже собранный»

Спецтехніка

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
Думпер (самоскид, навантажувач)
110000 грн.
Купити у розстрочку
Міні екскаватор
94000 грн.
Купити у розстрочку
Міні екскаватор МД-2
105000 грн.
Купити у розстрочку
Міні екскаватор на гусеничному ходу
162000 грн.
Купити у розстрочку
Міні екскаватор навісний
85000 грн.
Купити у розстрочку
Спецтехніка

Великою проблемою для комунальних служб є робота спецтехнікою в умовах обмеженого простору. Для ремонту теплотраси можна загнати повногабаритну техніку - масивний екскаватор, щоб той виконав підготовчі роботи з копання ям або траншей. Однак з високим ступенем ймовірності рух транспортних засобів по вулиці буде повністю паралізовано. Причина проста - габарити такої техніки створять нездоланну перешкоду для учасників дорожнього руху.

Однак вихід з даної ситуації (взятому в конкретному прикладі) є. Можна задіяти спеціальну техніку невеликих габаритів. У нашому випадку це може бути міні-екскаватор. Його покупка не тільки заощадить гроші, але і вирішить проблеми при роботі в умовах міста. Те ж стосується і іншого міні-спецтехніки, наприклад, самоскиди (самоскида, навантажувача), міні-екскаватора у вигляді навісного обладнання на силову техніку.

Спецтехніка на ринку України

Обсяг її продажів значно нижче, ніж будь-який інший технікою. Це пояснюється рядом факторів.

1. Вартість. Ціна на неї досить велика. По-перше, це пов'язано з необхідністю виконувати важкі роботи. Тому апріорі вважається, що вона повинна бути масивною, здатної витримати величезні навантаження, і виготовлена ​​повинна бути з якісного матеріалу.
2. Сфера використання (застосування). Як правило, це професійний вид засобів механізації, який використовується в будівництві, комунальному господарстві. Рідкісні випадки, коли ними всерйоз цікавиться власник приватного домогосподарства. Зате приватний підприємець з успіхом може використовувати той же міні-екскаватор, надаючи відповідні послуги.
3. Досить дороге техобслуговування і ремонт.
4. Непостійний період задіяння. Йдеться про те, що міні-спецтехніку експлуатують не завжди, як, наприклад, міні-трактор або мотоблок. Можливо, вона стане в нагоді 1-2 рази на місяць. До речі, в тому числі тому послуги того ж екскаваторника досить високі в плані ціни. «Цільова аудиторія» - це приватні малі підприємства, які займаються будівельно-ремонтними роботами.

Міні-екскаватори: загальні технічні характеристики

На ринку України представлені моделі як на колісному, так і на гусеничному ходу. У другому випадку можна говорити про можливість виконання робіт в будь-яких, самих несприятливих погодних умовах, в тому числі пов'язаних з проливними дощами, при ліквідації наслідків зсувів, паводків. На нерівному рельєфі грунту з великим ухилом інше.

Середній за технічними характеристиками і вартості міні-екскаватор має кут повороту стріли 180 градусів з максимальним її підйомом 2,5 - 3 метри. Слід врахувати, що підйом стріли з закритим ковшем зменшується на 0,5-0,7 м.

Техніка оснащена чотиритактним одноциліндровим дизельним мотором різної потужність. Якщо мова йде про колісному варіанті, двигун може бути 6-8-сильним, гусенична міні-спецтехніка потужніша - до 10-12 к.с.

Що стосується витрати пального, воно обчислюється кількістю витраченого дизпалива на одиницю часу при 100% -й потужності. Даний показник, як правило, варіює від 1,2 до 1,5 літрів за 1 годину роботи механізму. Робочий тиск гідравліки становить близько 160 бар.

Думпер - незамінний помічник у будівельній сфері.

Сучасний думпер - це будівельна машина, оснащена причепом кузовом. Їм можна перевозити різні вантажі, в основному, сипучі в межах будівельного майданчика. Їх застосовують навіть при роботах всередині будівель, при підземних роботах - всюди, де через тісноту звичайні самоскиди працювати не можуть.

Вантажопідйомність думперов (міні-самоскидів) порівняно невелика. Вони оснащуються причепом кузовом. Як правило, він розташований спереду. Відповідно, місце водія знаходиться ззаду. У деяких моделях кузов можна демонтувати, а замість нього приєднати ківш навантажувача, бетономішалку, інше обладнання.

Звичайна бюджетна модель міні-самоскида має тягове зусилля близько півтора тонн з кутом повороту ковша 70 градусів. Вона оснащена двигуном невеликої потужності - 6-8 к.с. Робочий тиск гідравліки знаходиться в районі 160 бар. Витрата дизпалива - приблизно такий же, як і в міні-екскаваторах.

Переваги міні-спецтехніки

Характерна риса таких машин - це їх компактність. Звідси - високі показники мобільності, маневреності. Завдяки такій спецтехніки можна виконувати ті ж види робіт, що і великогабаритної технікою, але, на відміну від останніх, обмежений простір не стане непереборною перешкодою для їх роботи.

Де можна купити спецтехніку

Якщо вам потрібен спецтранспорт для виконання різних будівельно-ремонтних робіт в умовах обмеженого простору, знайдіть оптимальний варіант в Інтернет-магазині МойМотоблок. У нас - якісний товар за прийнятну ціну. Доставка здійснюється у всі області України.

Спецтехніка вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Міні екскаватор навісний 85000 грн.
Міні екскаватор 94000 грн.
Міні екскаватор МД-2 105000 грн.
Думпер (самоскид, навантажувач) 110000 грн.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.