Категорії
каталог
фильтр
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробник
  0
 • Тип двигуна
  0
 • Система запуску
  0
Відгуки покупців

Петр
Вишгород


грабли
«К работникам магазина нет вопросов,общит ельние,вежливы е.А вот к производителям этих граблей во ...»


Василий
Киев


работа магазина
«Я заказал шестерню, герметик и масло. Мне сообщили, что заказ будет доставлен двумя посылками, о ...»


Василий
Николае...


Покупал мопед в к...
«Здравствуйте я заказал в фирме moimotoblok мопед в кредит всем доволен мопед пришёл хорошо упако ...»


Владимир
Николаев


Двигатель Weima W...
«Двигатель Weima WM188FЕ-Т или Weima WM188F-Т (без электростартер а) - это бензиновый двигатель,! ...»


Леонид
Вознесенск


Мопед
«Сайт супер мне всё понравилось мопед пришёл железном каркасе уже собранный»

Снігоприбирачі

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
Бензиновий снігоприбирач Forte KC-62E
12990 грн.
Купити у розстрочку
Бензиновий снігоприбирач Forte KCM56-C
10990 грн.
Купити у розстрочку
Бензиновий снігоприбирач Iron Angel ST 5608
15949 грн.
Купити у розстрочку
Бензиновий снігоприбирач Iron Angel ST 6108E
20015 грн.
Купити у розстрочку
Електричний снегоуборщик Forte ST -1600
3120 грн. 2750 грн.
Купити у розстрочку
Електричний снегоуборщик Iron Angel ST-2000
4191 грн.
Купити у розстрочку
Бензиновий снігоприбирач Weima WWS0722A
20010 грн.
Купити у розстрочку
Бензиновий снігоприбирач Weima WWS0724A
21050 грн.
Купити у розстрочку
Бензиновий снігоприбирач Weima WXS0722A
17110 грн.
Купити у розстрочку
Бензиновий снігоприбирач Кентавр СУ 6165
11237 грн.
Купити у розстрочку
Бензиновий снігоприбирач Кентавр СУ6165Е
13692 грн.
Купити у розстрочку
Бензиновий снігоприбирач Кентавр СУ7113Е
20720 грн.
Купити у розстрочку
Прибиральна машина Кентавр МУ7070Е
14499 грн.
Купити у розстрочку
Електричний снігоприбирач Forte ST 1300
537 грн.
Купити у розстрочку
Електричний снігоприбирач Forte ST 1500
654 грн.
Купити у розстрочку
Снігоприбирачі

Снігоприбиральник - це агрегат сезонний, основний (і, по суті, єдиною) завданням якого є прибирання снігу з прилеглої території. Його основними елементами конструкції є:

• корпус;
• шнек;
• двигун;
• жолоб;
• керуючі елементи.

Незважаючи на велику різноманітність різних типів, агрегати мають один і той же принцип роботи: при русі самохідного апарату шнек захоплює сніг, який в подальшому викидається через розтруб. До речі, розтруб повертається, що дає можливість викидати снігову масу в різні боки (праворуч або ліворуч).

Де застосовується снегоуборщик?

Снігоприбиральні машини роблять роботу з прибирання снігу легким і швидким. Вони економлять масу часу і фізичних сил оператора. Наприклад, щоб розчистити від снігу вручну територію площею 2 сотки, потрібно приблизно 2-3 години плідної роботи. При цьому її інтенсивності буде весь час падати. Використовуючи снегоуборщик, з поставленим завданням можна впоратися за пів години. Звичайно, багато що залежить від потужності, продуктивності тієї чи іншої моделі, стану снігового покриву, інших факторів. Однак те, що за допомогою механіки можна впоратися з роботою в 4-5 разів швидше - це незаперечний факт.

Прибирання прибудинкової території приватних домогосподарств в сільській місцевості, земельних заміських ділянок, дач, внутрішньодворових територій багатоповерхівок і тротуарів в місті - все це під силу снігоприбиральної машини. А якщо купити снігоприбирач важкого класу, то можна буде її використовувати для розчищення засніжених доріг.

Різновиди снігоприбирачів

Дані агрегати мають різні критерії поділу на класи, типи і т.д. Основна класифікація наступна:

1. За типом двигуна: бензинові, електричні та акумуляторні. Перші більш затребувані. Причина - в можливості їх експлуатації, незалежно від наявності живильної електроенергії. Крім того, переважна більшість представлених моделей, що працюють на бензині, більш потужні, в порівнянні з електро- агрегатами. Тому останні застосовують для прибирання свіжого снігу на невеликій території. Техніка, яка працює на акумуляторі, більш мобільна, ніж з електричним живленням (через мережу). Однак потужність її також буде невеликою.
2. За способом пересування машини. Самохідні і несамохідні. Досить важкі і масивні агрегати з великою потужністю двигуна оснащені самохідним механізмом. Це допомагає оператору цілком легко і без зайвих зусиль справлятися з ними. Практично всі моделі таких махай мають механічну коробку передач, що дозволяє встановлювати різну швидкість руху, виходячи з висоти снігового покриву, його густини, інших факторів. Управляти компактними малопотужними моделями для оператора не складе особливих проблем. Тому така техніка випускається без самохідного механізму.
3. По класу: легкі (побутові), середні (напівпрофесійні) і важкі (професійні). Різниця в технічних характеристиках, габаритах і масі цих класів може бути величезна. Зрозуміло, що перші і другі менш потужні, застосовуються для прибирання снігу на невеликої та середньої за розмірами території. За допомогою професійних машин можна розчистити міські дороги, траси.
4. За системою забору снігу: одно-, дво- і триступінчаті. Перша система застосовується на електричних, акумуляторних і недорогих побутових бензинових несамохідних машинах. Щоб техніка рухалася, шнек повинен обертатися з дуже великою швидкістю. Тому, якщо разом зі снігом потраплять сторонні предмети, такий агрегат може швидко вийти з ладу. На двоступеневих снігоочисник встановлений ротор (обертається механізм), який подрібнює сніг (незалежно від його стану) в дрібну кашу. І тільки потім він потрапляє в розтруб. Система, що складається з трьох ступенів довела свою найбільшу ефективність. Вона складається з двох бічних (захоплюють снігову масу) і одного центрального шнека (подрібнює її).
5. За способом запуску двигуна: ручний і електричний. У першому випадку запуск відбувається за допомогою спеціального шнура. Електростартер, безсумнівно, полегшує цей процес - досить включити систему запалювання і натиснути на кнопку «старт».

Конструктивні особливості і додаткові функції снігоприбирача

Конструктори снігоприбиральних машин передбачили можливість керувати напрямком і дальністю викиду за рахунок повороту розтруба (Сніговідкидачі) вліво-вправо, а також за рахунок зміни кута вильоту. Керувати ним можна двома способами: механічним ручним і механічним дистанційним. Це вже залежить від конкретної моделі. Перші коштують дешевше. Зате для того, щоб змінити напрямок вильоту сніжної маси, потрібно спочатку зупинити машину. Це трохи незручно і забирає деякий час.

Для підвищення комфорту багато виробників оснащують техніку додатковими функціями, в тому числі:

• галогеновой фарою, що дозволяє оператору виконувати роботу в темний час доби;
• блокуванням диференціалу (коліс). Це робить техніку маневренішою;
• підігрівом ручок управління, завдяки чому пальці і долоні оператора не мерзнуть і не клякнуть. Це дуже важливо, адже експлуатувати такі агрегати доводиться в холодний сезон, при мінусовій температурі навколишнього середовища (дуже часто - в сильний мороз).

На що звернути увагу при виборі?

Вибираючи для роботи оптимальний варіант, потрібно врахувати багато чинників - зовнішніх, а також характеристики та особливості конструкції конкретної моделі, включаючи:

•    обсяг робіт;
• час безперервної експлуатації;
• стабільність бренду;
• наявність сервісних центрів;
• матеріал, з якого виготовлений жолоб і шнек;
• потужність;
• ширина і висота ковша (ці параметри у різних моделей також бувають неоднакові);
• інші показники.

Важливими моментами є система запуску двигуна, а також система забору снігу, наявність додаткових функцій, які збільшують показники комфортності.

Де можна купити снігоприбирач?

Придбати техніку для будинку, для двору, для дачі, зокрема, снігоприбирач, можна в Інтернет-магазині МойМотоблок. У нас - широкий асортимент продукції, гарантія якості від всесвітньо відомих виробників, прийнятна ціна, можливість купити товар в кредит. Доставка замовлення здійснюється в усі області України.

Снігоприбирачі вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Електричний снігоприбирач Forte ST 1300 537 грн.
Електричний снігоприбирач Forte ST 1500 654 грн.
Електричний снегоуборщик Forte ST -1600 3120 грн.
Електричний снегоуборщик Iron Angel ST-2000 4191 грн.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.