Картоплекопалки вібраційні і транспортерні

Відгуки: Картоплекопалки


Картоплекопалки вібраційні і транспортерні вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Картоплекоп Серце 846 грн.
Картоплекоп посилений КЛ-3 868 грн.
Картоплекоп для мотокультиватора 1020 грн.
Картоплекоп універсальний 1100 грн.

Поширені запитання

Які бувають картоплекопачів? 🥚

Картоплекопалки для мотоблока бувають:

Універсальні картоплекопачі підходять для будь-яких мотоблоків. Вібраційні бувають під вал відбору потужності і ремінь (для середніх і важких мотоблоків), а транспортерні підходять найкраще до тяжких моделей.

Чим відрізняється вібрбаціонная копалка від транспортерной❓

Вибрационная картоплекопач має вібруючий полотно, яке допомагає очищати бульби від землі; транспортерная копалка оснащена транспортерної стрічкою, звідки і пішла назва копалки. Принцип роботи цих пристроїв схожий. Вважається, що транспортерний картофелекоп найбільш ретельно і ефективно виконує свою роботу, практично не пошкоджуючи корнеплоди.👌🏻

Як підібрати картофелекопалку❓Поради та рекомендації:

Найкраще вибирати картоплекопалку за трьома критеріями:

  1. Розмір оброблюваної ділянки.
  2. 2. З яким мотоблоком планується використовувати картоплекоп.
  3. Який у вас тип ґрунту.

Відповівши на ці питання, ви без зусиль зможете підібрати собі картоплекопалку. Дивіться також наше відео, де ми більш детально торкаємося цієї теми.

Техніка значно допомагає при роботі в полі й виконанні різних побутових завдань. Наприклад, щоб зібрати врожай картоплі, тепер потрібно витрачати набагато менше сил і часу. Той обсяг роботи, який раніше робили за повний робочий день, зараз легко можна виконати за пару годин, якщо в арсеналі є картоплекопач для мотоблока.

Картоплекопачі грохотні і транспортерні для мотоблоків

Картоплекопачі бувають двох типів:

  1. Пасивний. Має досить просту конструкцію: складається з навіски, стійки, спеціальних прутів і лемеші. Таку копалку називають «лапа», «залізяка». За допомогою тягової сили мотоблока леміш заглиблюється в ґрунт і підкопує землю з бульбами. Відсіювання відбувається завдяки прутам. Такий агрегат недорогий, служить довго, під'єднується навіть до легких мотоблоків.
  2. Активний. Цей тип обладнання заслуговує більшої уваги, оскільки здатний звести присутність ручної праці до мінімуму і при цьому значно збільшити загальну продуктивність. Його доцільно використовувати на середніх і великих площах (від 30 соток).

До активних відносяться грохотні й транспортерні картоплекопачі.

  • Грохотний картоплекопач може поєднуватися з мотоблоками різним марок, з заднім валом відбором потужності або під ремінь. Такі агрегати називають вібраційними. Вони бувають одно- і двоексцентриковими. Принцип роботи наступний: завдяки спеціальному ножу відбувається заглиблення і зрізання ґрунту з бульбами картоплі. Частина ґрунту разом з урожаєм надходить до вібраційного столу. Тут здійснюється більш ретельне відділення залишків ґрунту від бульб за рахунок вібрації. Перевагою такого типу копалок є універсальність (їх використовують для збору різних коренеплодів: буряка, моркви, селери, цибулі і т.д.). Грохотні картоплекопачі добре себе показали на середніх і великих площах землі, в тому числі на важких ґрунтах.
  • Транспортерний картоплекопач поєднується, як правило, з важкими мотоблоками з ремінним приводом. Принцип його роботи дуже схожий на вібраційні екскаватори. Відмінність полягає в тому, що замість столу в конструкції застосовується рухома стрічка, на яку надходить ґрунт з бульбами. Переваги агрегату: глибоко входить в ґрунт, тому відсоток зібраного врожаю підвищується до 95-98%, при цьому відсоток пошкодження врожаю дуже низький, а очищення відбувається якісніше.

Особливості вибору картоплекопачів для мотоблока

Вибираючи картоплекопач для мотоблока, потрібно враховувати потужність мотоблока і територію, яку доведеться обробляти. Якщо ви маєте невелику ділянку (до 30 соток), доцільно купити картоплекопач для мотоблока немеханізованого типу, оскільки вібраційна або транспортерна модель буде ускладнювати маневри. Якщо ж ваша ділянка більша ніж 30 соток, і у вашому розпорядженні є мотоблок середнього або важкого класу, варто вибрати вібраційний або транспортерний картоплекопач, адже саме такі пристрої зможуть максимально якісно і ефективно допомогти зібрати картоплю та інші коренеплоди.