Двигуни


Відгуки: Двигуни


Двигуни вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Редуктор мотора для човна Кентавр РМЛ-9000р 2406 грн.
Двигун TT 170F-V 3734 грн.
Двигун Forte F210G 3870 грн.
Двигун Forte F210G-S/20 3870 грн.

За загальним визначенням двигун являє собою пристрій, що перетворює будь-який вид енергії в механічну роботу. У сільському господарстві для роботи техніки та обладнання використовується двигун внутрішнього згоряння, в якому паливо згорає в робочій камері (всередині) мотора, перетворюючи енергію згоряння палива (бензину, дизпалива, газу) в механічну роботу.

Різновиди і сфера застосування двигунів

По пристрою всі двигуна поділяються на такі види:

  • поршневі, в яких циліндр служить камерою згоряння. Зворотно-поступальний рух поршня здійснюється за рахунок роботи кривошипно-шатунного механізму. Енергія перетвориться в обертання валу;
  • газотурбінні;
  • роторно-поршневі;
  • реактивні.

За призначенням: транспортні; стаціонарні; спеціальні.

За родом застосовуваного палива: бензинові; дизельні; газові.

За способом утворення горючої суміші: внутрішні; зовнішнє.

За обсягом робочих порожнин (наприклад, циліндра) і габаритним характеристикам: легкі; середні; важкі.

По пристрою систем охолодження: рідинне (як правило, присутній на важких моторах); повітряне.

Для техніки і обладнання, що використовується в сільському господарстві, інтерес представляють поршневі механізми, які можна класифікувати: по кількості і розташуванню циліндрів (найбільш поширені одно- і двоциліндрові мотори); за типом охолодження; за способом запуску, іншими критеріями.

Розглянемо більш докладно двигуни, використовувані як конструктивні елементи для мотоблоків.

Залежно від поставленого завдання, можуть використовуватися двигуни для мотоблоків бензинового або дизельного типу.

У сільському господарстві часто використовуються мотори із знижуючим редуктором:

з відцентровим зчепленням. Це дає можливість валу обертатися тільки при наборі оборотів (на холостому ходу обертання не буде);
без відцентрового зчеплення.
Вони застосовуються для збільшення потужності механізму (тягового зусилля) і зниження кількості оборотів валу, зниження швидкості ходу. Це особливо необхідно при проведенні деяких видів робіт (оранка грунту, посадка картоплі і т.д.)

Сфера застосування двигунів в сільському господарстві і в побуті - найрізноманітніша. Їх встановлюють на мотоблоки, мотокультиватори, трактори, іншу техніку. Переважна більшість садового, будівельного устаткування (веткоізмельчітелі, дроворуби, снегоуборщики, насосні станції (зрошувальні системи), бетономішалки, трамбувальники і т.д.) також працює за рахунок наявності двигуна.

Відносно мотоблоків, виробники техніки використовують в конструкції даних видів засобів малої механізації бензинові і дизельні мотори внутрішнього згоряння.