Категорії
каталог
фильтр
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Виробник
    0
    0
    0
Відгуки покупців

Петр
Вишгород


грабли
«К работникам магазина нет вопросов,общит ельние,вежливы е.А вот к производителям этих граблей во ...»


Василий
Киев


работа магазина
«Я заказал шестерню, герметик и масло. Мне сообщили, что заказ будет доставлен двумя посылками, о ...»


Василий
Николае...


Покупал мопед в к...
«Здравствуйте я заказал в фирме moimotoblok мопед в кредит всем доволен мопед пришёл хорошо упако ...»


Владимир
Николаев


Двигатель Weima W...
«Двигатель Weima WM188FЕ-Т или Weima WM188F-Т (без электростартер а) - это бензиновый двигатель,! ...»


Леонид
Вознесенск


Мопед
«Сайт супер мне всё понравилось мопед пришёл железном каркасе уже собранный»

Квадроцикли

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
Квадроцикл Forte Hunter 125
28936 грн.
Купити у розстрочку
Квадроцикл Linhai Yamaha LH400ATV-D
133246 грн.
Купити у розстрочку
Квадроцикл Linhai Yamaha M550L
161000 грн.
Купити у розстрочку
Квадроцикл Spark SP110-3
19881 грн.
Купити у розстрочку
Квадроцикл Spark SP125-5
24534 грн.
Купити у розстрочку
Квадроцикл Spark SP125-7
26790 грн.
Купити у розстрочку
Квадроцикл Spark SP150-4
35532 грн.
Купити у розстрочку
Квадроцикл Spark SP175
40890 грн.
Купити у розстрочку
Квадроцикл Spark SP250-4
42018 грн.
Купити у розстрочку
Квадроцикли

Квадроцикл - транспортний засіб, що має 4 колеса. Зрозуміло, що під це визначення потрапляють всі автомобілі. Але ця назва успішно закріпилося саме за механічними транспортними засобами підвищеної прохідності з великими колесами і високим дорожнім просвітом. Спочатку його серійний випуск був налагоджений в Америці для пересування по пляжної території Каліфорнії.

Трохи пізніше квадроцикли стали активно використовувати для подолання нерівних рельєфом грунту в гірській місцевості і бездоріжжя, а також у спортивних змаганнях. На даний момент цей вид транспортних засобів набув широкого поширення у всьому світі, в тому числі в Україні.

Виробники квадроциклів: хто пропонує свою продукцію на Україні

На українському ринку техніки квадроціки представлені багатьма виробниками. Наприклад, оптимальне співвідношення ціни і якості своєї продукції демонструють моделі, випущені під всесвітньо відомими брендами: Forte Hunter, Linhai Yamaha, Spark.

Основні технічні характеристики

Потужність такої техніки може варіювати в істотних межах. Наприклад, квадроцикл Forte Hunter 125 оснащений одноциліндровим чотиритактним карбюраторним мотором на 8 к.с., а Linhai Yamaha LH400ATV-D під капотом має 20 «конячок». При цьому вартість зазначених моделей також різна. Зазначена вище японська модель коштує в 3 рази вище китайської техніки.

Більшість представлених моделей можуть розвивати швидкість пересування до 60-80 км / год. Витрата палива - досить економний - від 3 до 5,5 л / 100 км. пробігу (залежить від конкретної моделі і потужності мотора). Заводиться двигун електростартером.

Кожна модель відрізняється тієї чи іншої гальмівною системою, видом приводу, масою конструкції, іншими технічними і конструктивними характеристиками.

Переваги квадроциклів

1. Можливість пересуватися по будь-якого типу доріг і головне - по бездоріжжю. До речі, за законодавством багатьох країн квадроцикл є позашляховим транспортним засобом. Тому експлуатувати їх можна в екстремальних умовах - там, де будь-який інший вид транспорту виявиться марним. Нерідко їх називають позашляховиками і усюдиходами. І вони цілком виправдовують ці синоніми.
2. Багатофункціональність. Не потрібно думати, що даний вид транспортних засобів призначений тільки для екстремальних поїздок або для спортивних змагань. Існують місткі моделі, які активно використовуються в сільському господарстві, наприклад, для перевезення (транспортування) різних вантажів. Ці вантажі можна перевозити в самому квадроциклі, а купивши причіп, техніку експлуатують як повноцінний силовий агрегат (трактор).
3. Стильний сучасний дизайн. Зовнішній вигляд всюдиходів може бути різноманітним. Однак будь-яка модель завжди має свій стиль. Тому мати квадроцикл в своїй «стайні» - модно і престижно.
4. Можливість всесезонного використання. Йдеться про експлуатацію в зимовий період. До речі, за допомогою додаткового обладнання його можна переобладнати в снігохід.
5. Шіроковозрастная категорія користувачів. Крім дорослих напівпрофесійних і професійних моделей, виробники пропонують моделі для дітей - копії великих повнорозмірних всюдиходів.
6. Цілком адекватні ціни. У порівнянні з іншими транспортними засобами, всюдиходи мають прийнятну вартість, що дозволяє розширити коло потенційних покупців.

Види всюдиходів

Оскільки квадроцикли можна використовувати для різних цілей, звідси з'явилася велика їх різноманітність, яке дозволило «розбити» техніку на види:

• Спортивні - використовують для гонок на треках зі зниженою прохідністю.
• Туристичні - добре пристосовані для подолання різних перешкод на пересіченій місцевості, розраховані на тривалі поїздки.
• Практичні моделі - підходять для експлуатації на присадибній ділянці, оскільки вони мають багажник, здатний транспортувати досить важкі вантажі - до 100 кг.

Де можна купити квадроцикли в Україні

Підібрати оптимальний варіант квадроцикла можна в Інтернет-магазині МойМотоблок, де представлена ​​якісна продукція про світових заводів-виробників за помірною ціною.

Квадроцикли вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Квадроцикл Spark SP110-3 19881 грн.
Квадроцикл Spark SP125-5 24534 грн.
Квадроцикл Spark SP125-7 26790 грн.
Квадроцикл Forte Hunter 125 28936 грн.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.