Скутери

Відгуки: Скутери


Скутери вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Скутер Forte BWS-R 150 CC 30672 грн.
Скутер Spark SP125S-14 30861 грн.
Скутер Spark SP150S-19B 35814 грн.
Скутер Spark SP150S-19BN 35814 грн.

Скутер - механічне двоколісний транспортний засіб. Як і у мотоцикла або мопеда, його призначення одне - він є засобом швидкісного пересування (в даному випадку - одного або двох чоловік, включаючи водія).

Скутер ще має іншу назву - моторолер. Тому, коли хтось вживає ці два терміни, він має на увазі одне й те саме. Такий вид транспорту завоював велику популярність в Україні. Незважаючи на те, що скутери бувають різних типів (спортивні, польові, позашляхові), простий обиватель в переважній більшості зупиняє свій вибір на міському типі моторолерів з компактними колесами малого діаметра.

Основні виробники та технічні характеристики скутера

Скутери випускає велику кількість фірм в багатьох країнах світу. Найбільш відомими виробниками є:

  • японські Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki. Їхня продукція відрізняється більш форсованим мотором, облицюванням з дуже якісного пластику, посиленою рамною конструкцією. Однак вартість моделей таких брендів - недешеве задоволення;
  • європейські Gilera, Peugeot, Renault, BMW, Beta і інші, які не набагато відрізняються від японських скутерів;
  • китайські (наприклад, Chongqing Wonjan motorcycle, який випускає відомий в Україні моторолер під назвою Альфа). Нові або старі моделі доступні за ціною практично будь-якої категорії осіб, навіть із зовсім невеликим фінансовим достатком. Однак за якістю китайський мотопром поступається японському і європейському. При виготовленні використовується більш крихкий пластик, а двигуни менш довговічні.

Технічні характеристики скутера

На скутері водій сидить, поставивши ноги перед собою на спеціальну платформу, під якою (в днище), як правило, знаходиться акумулятор. Двигун розташований впритул до заднього колеса. Одними з основних відмінностей моторолера від того ж мотоцикла є менший обсяг мотора (як правило, + - 50-150 куб.см), невеликі колеса (8-10 дюймів), а облицювання мототехніки закриває всі елементи конструкції (агрегати).

Трансмісія - автоматична (варіатор). Клиноременева коробка передач дозволяє не перемикати передачі вручну, КПП це робить самостійно. До речі, в найдешевших моделях замість варіатора може стояти проста ланцюгова передача, що сильно погіршує динаміку. При виборі мото техніки стоїть на це звернути увагу. Бак для пального, як правило, розташований під сидінням, рідше - під майданчиком для ніг водія.

Переваги й недоліки

До «плюсів» такого виду техніки можна віднести:

1. Наявність зручного майданчика для ніг водія за переднім щитком. Це покращує захисні властивості скутера. Саме завдяки такому майданчику моторолери з двигуном невеликої потужності (мопеди) вважають за краще особи жіночої статі.
2. Моторолер не вимагає перемикання передач.
3. Краща вітрова обтічність (менша опірність зустрічному потоку повітря при русі) за рахунок того, що скутер весь закапотірован пластикової обшивкою.
4. Економічність по споживанню пального.
5. Гарна маневреність, що дуже важливо при пересуванні на вулицях, перевантажених автотранспортом.
6. Компактність і низький центр тяжіння.
7. Мінімум вібрацій, управління обходиться без педалей.
8. У порівнянні з байком, водій більш захищений від бруду і вітру.
9. Наявність багажника під сидінням.
10. Технічне утримання і обслуговування скутера обійдеться його власнику в сущі копійки. У всякому разі, перші 30-40 тис. Км можна не турбуватися про необхідність виконувати капремонт мотору. Звичайно ж, це багато в чому залежить від виробника техніки і умов експлуатації.

До «мінусів» міських скутерів (а саме їх випускається найбільшу кількість) можна віднести наступні моменти:

1. Досить висока аварійність. Саме тому він потроху зникає з мегаполісів.
2. Порівняно невисока швидкість руху (50-90 км / год), у залежності від класу. Це обумовлено невеликим об'ємом двигуна, з відповідною потужністю.
3. Розраховані на експлуатацію з асфальтовим рівним дорожнім покриттям, без ям і вибоїн. Причина полягає в невеликому діаметрі коліс. Тому для їзди поза асфальтом особливо в негоду, маленькі колеса зариваються в грунт, чіпляються за кожну ямку.

У яких випадках краще вибрати скутер, а не мотоцикл або мопед?

Оскільки моторолер не вимагає перемикання передач, як в мотоциклі, він більш пристосований для водіїв-новачків. Ще саме тому скутер краще при експлуатації в міському режимі, з великою кількістю світлофором, пішохідних переходів.

Вибір на користь скутера буде виправданим, якщо передбачається його експлуатація на хороших дорогах з якісним покриттям. Якщо ви любите помірну, спокійну їзду, і при цьому відчуваєте певні фінансові труднощі - даний вид мото-транспорту підійде як не можна краще.

Де можна купити скутер в Україні?

Інтернет-магазин МойМотоблок пропонує купити скутер за доступною ціною. У нашому каталозі - великий вибір техніки. Тут же можна недорого придбати і потрібно мотозапчастини. Продаж будь-якої моделі скутера здійснюється з супровідними документами, гарантією якості. При необхідності розглядається питання покупки товару в кредит. Доставка здійснюється у всі області України.