Мотоблок своїми руками

Робота з землею - одне з найважчих і приємних занять. Навіть найменший ділянку на дачі або при приватному будинку приносить урожай, що радує тих, хто його ростив. Для догляду за невеликою площею землі потрібно не надто багато зусиль і витрат, число яких завжди можна скоротити, зібравши мотоблок своїми руками. Цей нехитрий агрегат допоможе будь-якому господареві швидко і ретельно обробити землю, а також дасть можливість доглядати за врожаєм.

З чого зазвичай складаються саморобні мотоблоки?

Перш ніж приступати до збору мотоблока своїми руками, варто приділити деякий час вивченню його стандартного і вдосконаленого пристрою. Ви повинні в загальному представляти: що це за обладнання, як воно працює і підібрати найкращий креслення, перевіреного на ділі агрегату.

Отже, будь-який мотоблок повинен мати в своєму складі наступні компоненти:

1.Двігатель.

2.Трансміссію.

3.Сістему агрегатування.

4.Сістему управління.

Підібрати двигун для мотоблока своїми руками нескладно, особливо, коли під рукою є будь-які застарілі моделі мотоциклів. Підійдуть звичайні двох- або чотиритактні двигуни. Їх варто обладнати спеціальними пристроями, які здатні автоматично регулювати роботу мотора, зокрема, частоту обертання. Це значно спростить роль оператора.

Легкі саморобні мотоблоки оснащені двигунами з потужністю близько 5 л. с., в той час, як важкі - до 16 л. с.

Трансмісія використовується в найрізноманітніших моделях мотоблоків. Цікаво, що народні умільці придумали впроваджувати далеко не один тип цього механізму:

1.зубчатую (стандарт для тракторів);

2.зубчато-червячную (верхній - зубчастий, а нижній - черв'ячний редуктори);

3.ременно-зубчасто-ланцюгову (з ремінною передачею, яка виступає також в ролі зчеплення);

4.гідрооб'емную (новий, дорогий тип, планова просте регулювання).

Ваш мотоблок своїми руками обов'язково буде сполучатися з різноманітними сільськогосподарськими знаряддями. Для цього знадобиться якісна система агрегатування. Кожне причіпне обладнання буде кріпитися на кронштейн. Чи не чуже використання і пристроїв відбору потужності для роботи з даними додатковими інструментами праці.

На всіх саморобних мотоблоки присутні компоненти, що допомагають регулювати напрямок їх роботи. Зазвичай в цій ролі виступають ручки або ж кермові штанги. На цих важливих частинах системи управління присутні потрібні власнику вмикачі і регулятори роботи окремих складових сільськогосподарської машини.

Як працює домашній мотоблок?

Дочитавши до цього рядка, Ви вже самі здатні відповісти на поставлене запитання. Робота мотоблока досить проста, адже двигун створює зусилля, яке направляється на механізм і знаряддя даного винаходу.

Найпростіші вироби можна називати мотокультиваторами, оскільки їх основним знаряддям є почвофреза. Вона оре землю, і, чим більше її ширина, тим швидше ділянку буде оброблений. Більш складні моделі можна збагатити цілим арсеналом початківця і процвітаючого фермера:

1.плугом;

2.окучніком;

3.косаркою;

4.снегоуборщіком;

5.пріцепом;

6.бороной;

7.помпой;

8.транспортером і багатьма іншими.

Яку б модель саморобного мотоблока Ви не створювали, її завжди можна вдосконалити, доопрацювати і перетворити на справжнього суперробота по догляду за земельними ділянками невеликих площ.

Яка ж найпопулярніша модель саморобних мотоблоків?

Перебуваючи в пошуку кращого рішення, фермери створювали масу варіантів саморобних мотоблоків. Однак згодом з'ясувалося, що найбільш надійним з них є винахід Валентина Архипова. Його універсальний мотоблок зробить життя будь-якого власника землі - казкою. Креслення мотоблока своїми руками Архипова поширилися серед населення досить швидко, і тепер простий агрегат на двигуні з моторолера ВП-150М Ви часто можете побачити на ділянках вітчизняних фермерів.

Завдяки цим кресленням мотоблока своїми руками, практично кожен аграрій може його зібрати. Однак, варто звернути увагу на те, що такий інструмент не буде мати ніяких гарантій. Купивши готовий заводський мотоблок, Ви отримуєте сертифікований продукт з гарантією якості. Ви завжди зможете знайти запчастини на заводський мотоблок, а також відремонтувати його в сервісних центрах.

Написати коментар

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре