Категорії
каталог
фильтр
  • Ціна
    грн. - грн.
Відгуки покупців

Петр
Вишгород


грабли
«К работникам магазина нет вопросов,общит ельние,вежливы е.А вот к производителям этих граблей во ...»


Василий
Киев


работа магазина
«Я заказал шестерню, герметик и масло. Мне сообщили, что заказ будет доставлен двумя посылками, о ...»


Василий
Николае...


Покупал мопед в к...
«Здравствуйте я заказал в фирме moimotoblok мопед в кредит всем доволен мопед пришёл хорошо упако ...»


Владимир
Николаев


Двигатель Weima W...
«Двигатель Weima WM188FЕ-Т или Weima WM188F-Т (без электростартер а) - это бензиновый двигатель,! ...»


Леонид
Вознесенск


Мопед
«Сайт супер мне всё понравилось мопед пришёл железном каркасе уже собранный»

Сальники до мототрактора

Сальники до мототрактора

Сальники для міні-тракторів виконують важливу функцію і просто необхідні для нормальної роботи техніки. Існують абсолютно різні елементи. Вони розрізняються за своїм призначенням, а також за розмірами і формою. Дуже важливо вчасно міняти сальники і перевіряти їх цілісність.

Технічне обслуговування трактора потрібно проводити перед початком кожного сезону. Крім того, якщо техніка експлуатується інтенсивно, то варто кілька разів за сезон оглядати її. Як правило, саме витратні матеріали (сальники, прокладки, фільтруючі елементи і т.п.) першими виходять з ладу. Своєчасна заміна таких елементів запобіжить серйозні поломки мототрактора. Також не забувайте міняти масло.

Як вибирати сальники для міні-тракторів

Гумові ущільнювачі підбирають за розміром, за їх призначенням або за формою. Щоб точно вибрати відповідний сальник, досить знати його розмір. Розмір написаний на самій деталі і складається з 3 цифр. Перша показує внутрішній діаметр, друга - зовнішній діаметр, а третя - товщину. Наприклад, сальник 30-45-8 має внутрішній діаметр 30 мм, зовнішній - 45 мм, товщину - 8 мм. Навіть якщо розміри не вибиті на деталі, завжди можна виміряти параметри за допомогою штангенциркуля або звичайної лінійки. Таких вимірів цілком достатньо, щоб вам підібрали правильну деталь.

При покупці завжди уважно оглядайте деталі. Вони не повинні мати відколів тріщин, вибоїн і інших вад. Якісні деталі здатні значно продовжити термін служби техніки.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.