Несправності мотоблока

При експлуатації мотоблока, яким би якісним він не був, іноді виникають несправності мотоблока, які виводять його з ладу. При правильному догляді за машиною і при коректної її експлуатації можна мінімізувати ризик появи таких проблем і поломок. Але все ж, як би дбайливо Ви не відносилися до мотоблока є вузли і елементи, які зношуються раніше інших. Безсумнівно, таким вузлом є двигун сільськогосподарської машини. При своєчасному усуненні несправності мотоблока можна значно продовжити термін його служби.

Виділяють два основних види несправностей мотоблока: проблеми з мотором (двигуном) і проблеми з трансмісією.

Поломки двигуна - це найбільш часто зустрічається проблема, оскільки при інтенсивному використанні мотоблока саме цей вузол не витримує навантаження. Доцільно розділити несправності двигуна на два підтипу: поломки, при яких двигун не запускається і поломки, при яких двигун не функціонує належним чином.

У разі, якщо двигун не запускається, потрібно перевірити всі можливі несправності двигуна мотоблока, серед яких найбільш поширеним є такі:

1.Включеніе запалювання.

2.Положеніе мотора. Якщо він знаходиться в похилому положенні - необхідно розмістити його правильно.

3.Налічіе палива в паливному баку двигуна.

4.Проверка крана в паливному баку. Він може бути закритий або ж засмічений. При такій ситуації його необхідно відкрити або ж прочистити, відповідно.

5.Проверка отвори в кришці паливного бака. Можливо, отвір засмічене, з через що не потрапляє повітря.

6.Поступленіе палива в карбюратор. Слід перевірити голчастий клапан карбюратора.

7.Не працює свічка. Якщо свічка забруднена - її слід очистити, і, крім того, виміряти величину зазору між електродами. Несправну свічку потрібно замінити.

Якщо мотор мотоблока запускається, але працює погано (дає збої, не розвиває потужність, глухне), то можливими причинами таких несправностей можуть бути наступні:

1.Двигун погано прогрітий.

2.Воздушний фільтр мотоблока забруднений. Потрібно дізнатися його стан і коректно його очистити у відповідність з матеріалом, з якого виготовлений фільтр.

3.Нізкая якість палива. В цьому випадку потрібно перейти на використання того палива, яке рекомендовано виробником.

4.Поломка системи запалювання. Потрібно провести перевірку, як було зазначено раніше.

5.Засор глушника мотоблока продуктами згоряння. Потрібно розібрати і промити глушник.

6.Загрязнённость карбюратора. У такій ситуації необхідно зняти і прочистити карбюратор, після чого здійснити регулювання, згідно з інструкцією до мотоблока.

7.Сніженіе компресії в результаті зносу циліндро-поршневої групи.

Ми представили основні типи несправностей мотоблока, пов'язані з двигуном. А тепер давайте розглянемо ймовірні причини несправностей трансмісії мотоблока:

1.Проскальзиваніе зчеплення. Це може статися з різних причин. Наприклад, зношеність фрикційного шару дисків, ослаблення стискає пружини, відсутність зазору між натискним елементом і вижимним підшипником. Зношені диски і пружини в такому випадку потрібно замінити, а зазор відрегулювати, згідно з інструкцією, яка додається до мотоблока.

2.Неполное вимикання зчеплення. Цьому може сприяти деформація фрикційних дисків і неправильне масло, залите в картер зчеплення. Слід замінити деформовані диски і залити рекомендований за інструкцією масло.

3.Усіленний шум в редукторі. Шум виникає внаслідок використання масла низької якості або через нестачу його в редукторі. Іноді причиною є зношеність шестерень і підшипників. В цьому випадку необхідно замінити зношені деталі.

4.Трудность перемикання швидкостей. Найбільш частою причиною виникнення такої ситуації є зношеність деталей, що беруть участь в перемиканні швидкостей. Тут необхідним заходом буде розбирання коробки передач мотоблока і шліфування зубів шестерень або ж їх заміна, якщо знос дуже великий.

5.Течь масла з редуктора. Неправильно встановлені сальники, високий ступінь їх зношеності, засмічення повітряного клапана кришки затоки масла, заливка масла вище рекомендованої норми - все це причини, за якими може виникнути текти з редуктора. Потрібно замінити і правильно встановити сальники, прочистити повітряний клапан і довести рівень масла до норми.

6.Повишенная вібрація мотоблока. Як правило, таке відбувається при неправильному регулюванні навісних пристосувань. Слід привести в порядок пристосування або замінити їх, в разі зношеності.

В даній статті наведені найбільш часто зустрічаються типи несправностей мотоблоків, однак, на практиці їх різноманітність набагато більш велике. Першим і самим головному методом профілактики поломок є дбайливе, акуратне і коректне використання мотоблока. У магазині «Мій Мотоблок» представлені тільки якісні товари, які мають гарантію та сертифікати якості. Всі наші товари виконані з міцних, зносостійких матеріалів і пройшли перевірки і атестації качес

Написати коментар

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре