Вила для міні-тракторів

Вила для міні-тракторів вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Вила вантажні 244B, 244C 13443 грн.
Вила вантажні ПФ300 13443 грн.
Вила для тюків 244B, 244C 15424 грн.
Вила для тюків ПФ300 15424 грн.

У сільському і комунальному господарстві, при будівництві малих об'єктів незамінним помічником може стати таке навісне обладнання, як вила для трактора або минитрактора. Їх основне призначення - транспортування різних вантажів на невеликі відстані, а в деяких випадках - їх навантаження і вивантаження. Поле, грунтова накатана дорога, будівельний майданчик, склад - ті території, на яких можна працювати з даними механізмами.

Вили тракторні: основні види та функціональне призначення

Якщо мова йде про вантажних гідравлічних вилах, то їх можна монтувати на задню навіску МТЗ, Т-22, ДТЗ 240, Jinma 240 і їх аналоги.

Залежно від робіт і транспортування тих чи інших вантажів розрізняють:

  • вантажні вила в класичному варіанті. За допомогою такого механізму можна перевозити тільки стійкі матеріали, оскільки конструктивно немає можливості їх фіксації під час руху силової техніки ні в горизонтальному, ні в вертикальному положенні. Конструкція дуже проста. Основна складова частина (і практично єдина) - безпосередньо вила, виконані з заліза. Переваги: ​​низька вартість, простота конструкції (ризик поломки практично відсутня). Недоліки: не рекомендується перевозити тяжкості з нестійкою або не плескатою нижньою поверхнею;
  • вантажні з притиском. Відрізняються від попередніх наявністю горизонтального притиску для фіксації будь-яких важких предметів різної форми. Верхній фіксатор працює від гідравлічного циліндра, за допомогою якого здійснюється підйом або його опускання. Об'єктом транспортування можуть служити дошки, колоди, тюки соломи, труби і так далі. Переваги: ​​є універсальними в плані перевезення різних об'єктів;
  • для транспортування конкретних вантажів, наприклад, вила для тюків. Практично всі моделі для навантаження і відвантаження тюків або рулонів соломи, сіна мають бічний захоплення з правого і лівого боку. Стискають щелепи за допомогою двох гідравлічних циліндрів надійно фіксують тюк з соломою і дозволяють перевозити його в пункт призначення, виконувати вантажно-розвантажувальні роботи з повною відсутністю ризику того, що рулон випаде під час виконання тих чи інших робіт. Переваги: ​​довговічність і надійність конструкції, зручність використання. Недоліки: призначені для вузького виду продукції.

Існують також інші різновиди цього обладнання.

На що слід звернути увагу, вибираючи тракторні вантажні вила

Перш, ніж придбати конкретну модель, потрібно пам'ятати, що необхідна потужність двигуна для міні-тракторів з метою використання даного обладнання повинна бути в районі 22 - 25 к.с. Виходячи з виду вантажів підбирається оптимальний варіант. Наприклад, якщо в господарстві планується транспортувати практично весь спектр твердих матеріалів або контейнерів з сипучої продукцією, доцільно придбати механізм з притиском.

Якщо аграріям потрібно швидко вирішити питання навантаження і розвантаження рулонів соломи або сіна, обладнання для трактора або минитрактора з бічними щелепами (для тюків) ідеально для цього підійде.