Категорії
каталог
фильтр
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Виробник
    0
Відгуки покупців

Петр
Вишгород


грабли
«К работникам магазина нет вопросов,общит ельние,вежливы е.А вот к производителям этих граблей во ...»


Василий
Киев


работа магазина
«Я заказал шестерню, герметик и масло. Мне сообщили, что заказ будет доставлен двумя посылками, о ...»


Василий
Николае...


Покупал мопед в к...
«Здравствуйте я заказал в фирме moimotoblok мопед в кредит всем доволен мопед пришёл хорошо упако ...»


Владимир
Николаев


Двигатель Weima W...
«Двигатель Weima WM188FЕ-Т или Weima WM188F-Т (без электростартер а) - это бензиновый двигатель,! ...»


Леонид
Вознесенск


Мопед
«Сайт супер мне всё понравилось мопед пришёл железном каркасе уже собранный»

Вила для міні-тракторів

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
Вила вантажні 244B, 244C
13466 грн.
Купити у розстрочку
Вила вантажні ПФ300
13466 грн.
Купити у розстрочку
Вила вантажні ПФ300 з притиском
24098 грн.
Купити у розстрочку
Вила для тюків 244B, 244C
15451 грн.
Купити у розстрочку
Вила для тюків ПФ300
15451 грн.
Купити у розстрочку
Навантажувач НВП-700
37500 грн.
Купити у розстрочку
Вила для міні-тракторів

У сільському і комунальному господарстві, при будівництві малих об'єктів незамінним помічником може стати таке навісне обладнання, як вила для трактора або минитрактора. Їх основне призначення - транспортування різних вантажів на невеликі відстані, а в деяких випадках - їх навантаження і вивантаження. Поле, грунтова накатана дорога, будівельний майданчик, склад - ті території, на яких можна працювати з даними механізмами.

Вили тракторні: основні види та функціональне призначення

Якщо мова йде про вантажних гідравлічних вилах, то їх можна монтувати на задню навіску МТЗ, Т-22, ДТЗ 240, Jinma 240 і їх аналоги.

Залежно від робіт і транспортування тих чи інших вантажів розрізняють:

  • вантажні вила в класичному варіанті. За допомогою такого механізму можна перевозити тільки стійкі матеріали, оскільки конструктивно немає можливості їх фіксації під час руху силової техніки ні в горизонтальному, ні в вертикальному положенні. Конструкція дуже проста. Основна складова частина (і практично єдина) - безпосередньо вила, виконані з заліза. Переваги: ​​низька вартість, простота конструкції (ризик поломки практично відсутня). Недоліки: не рекомендується перевозити тяжкості з нестійкою або не плескатою нижньою поверхнею;
  • вантажні з притиском. Відрізняються від попередніх наявністю горизонтального притиску для фіксації будь-яких важких предметів різної форми. Верхній фіксатор працює від гідравлічного циліндра, за допомогою якого здійснюється підйом або його опускання. Об'єктом транспортування можуть служити дошки, колоди, тюки соломи, труби і так далі. Переваги: ​​є універсальними в плані перевезення різних об'єктів;
  • для транспортування конкретних вантажів, наприклад, вила для тюків. Практично всі моделі для навантаження і відвантаження тюків або рулонів соломи, сіна мають бічний захоплення з правого і лівого боку. Стискають щелепи за допомогою двох гідравлічних циліндрів надійно фіксують тюк з соломою і дозволяють перевозити його в пункт призначення, виконувати вантажно-розвантажувальні роботи з повною відсутністю ризику того, що рулон випаде під час виконання тих чи інших робіт. Переваги: ​​довговічність і надійність конструкції, зручність використання. Недоліки: призначені для вузького виду продукції.

Існують також інші різновиди цього обладнання.

На що слід звернути увагу, вибираючи тракторні вантажні вила

Перш, ніж придбати конкретну модель, потрібно пам'ятати, що необхідна потужність двигуна для міні-тракторів з метою використання даного обладнання повинна бути в районі 22 - 25 к.с. Виходячи з виду вантажів підбирається оптимальний варіант. Наприклад, якщо в господарстві планується транспортувати практично весь спектр твердих матеріалів або контейнерів з сипучої продукцією, доцільно придбати механізм з притиском.

Якщо аграріям потрібно швидко вирішити питання навантаження і розвантаження рулонів соломи або сіна, обладнання для трактора або минитрактора з бічними щелепами (для тюків) ідеально для цього підійде.

Вила для міні-тракторів вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Вила вантажні 244B, 244C 13466 грн.
Вила вантажні ПФ300 13466 грн.
Вила для тюків 244B, 244C 15451 грн.
Вила для тюків ПФ300 15451 грн.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.