Мінітрактор: поради щодо вибору

Власники середніх і великих земельних ділянок стикаються з питанням, яку сільськогосподарську машину придбати: мотоблок або мінітрактор? Питання, дійсно, складний, а відповідь на нього залежить не тільки від розміру оброблюваної території, але і від видів робіт, які агрегату належить виконувати, і від інтенсивності його використання. Важкий мотоблок - це потужна, продуктивна машина. Але не втомитеся Ви за ним ходити під час роботи? Адже набагато зручніше сидіти і управляти трактором за допомогою керма. Такий вибір - все ж питання відкрите. Тим більше, що Ви можете самостійно переобладнувати мотоблок в мінітрактор за допомогою КИТ-набору та інструкції по його збірці. Однак, в цій статті нам хочеться розповісти про міні-трактори та тому, на що варто звертати увагу при покупці такої сільськогосподарської машини.

Отже, мінітрактор - це зменшений аналог трактора, що відразу зрозуміло з назви. Така функціональна машина впорається з будь-якими завданнями не тільки з обробітку грунту, але і в господарських питаннях. Так, за допомогою минитрактора Ви заготовите сіно і корм тваринам, очистіть ділянку від снігу, заготовите і розколеться дрова. Ну і, безсумнівно, використання такої машини дуже зручно при посіві і збиранні врожаю, оранці поля, підгортання і прополки.

Виникають питання: як вибрати мототрактор? який розмір і потужність будуть оптимальними? що входить в комплектацію минитрактора?

Чим більше обробляється територія, тим потужніший трактор Вам потрібен - тут все просто. Оптимальним вибором для середніх території стануть моделі, потужністю 15 к.с. Вони мають порівняно невелику вагу - близько 500 кг. Якщо ж Вам належить обробка територій побільше, то відмінний вибір - мінітрактор потужністю 24 л.с. Чим більше вага минитрактора, тим легше йому виконувати роботи із землею: орати, рихлити, копати, очищати територію від злежалого снігу, тому обов'язково врахуйте цей момент.

Зверніть увагу і на розміри пристрою. Мототрактор повинен легко проїжджати по стежках і доріжках, розвертатися і здійснювати маневри.

Розглянемо один з найважливіших питань: що входить в комплектацію минитрактора?

1.Вал відбору потужності, який передає крутний момент на навісне обладнання: косарку, окучник, подрібнювач гілок, картоплесаджалку, сівалку і т.д. Саме ВВП обумовлює багатофункціональність сільгосптехніки.

2.Трехточечная зчіпка - 3 стандартних важеля, які дозволяє встановлювати універсальне навісне обладнання, що підходить до будь-якого мототрактору.

3.Кассетний механізм - пристрій на важелях трехточечной зчіпки, яке дозволяє без праці змінювати навіть важке навісне обладнання.

4.Гідравліческая система - дозволяє встановлювати різне гідравлічне навісне обладнання: екскаватор, навантажувач. Чим більше продуктивність гідравлічного насоса, тим швидше і простіше буде працювати.

5.Гідростатіческая трансмісія - дозволить працювати з трактором без зусиль навіть недосвідченому користувачу. Потрібно лише тиснути на педаль: вперед або назад.

6.Гідроусілітель керма

7.Полний привід

8.Блокіровка диференціала

9.Отапліваемая кабіна

Крім того, для зручності міні-трактори часто в базовій комплектації мають грунтофрези та плуг.

Перед тим, як купувати мінітрактор, оцініть: які роботи необхідно виконувати, якого розміру території потрібно обробляти, наскільки часто Ви будете застосовувати сільськогосподарську машину. Так Ви зможете підібрати оптимальний варіант.

Всі міні-трактори працюють від дизельного чотиритактного одноциліндрового двигуна. При правильному догляді і дотриманні рекомендацій по експлуатації мінітрактор прослужить Вам десятки років.

Написати коментар

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре