Двигуни для культиватора
Відгуки: Двигуни для культиватора
Двигуни для культиватора вартість на moimotoblok.com.ua
Назва товару | Ціна |
Двигун TT 170FQ-S зі шківом | 4278 грн. |
Двигун Iron Angel Favorite 200-1M | 4347 грн. |
Двигун Кентавр ДВЗ-200Б | 4354 грн. |
Двигун Кентавр ДВЗ-200Б1 | 4354 грн. |
На українському ринку техніки та запчастин в широкому асортименті представлені двигуни. Більшість з них - надійні, ергономічні і недорогі.
Їх використовують в сільському господарстві (встановлюють на косарках, культиваторах, мотоблоки), в будівельній сфері, для роботи генераторів. Вони відмінно підійдуть для зрошення невеликих і середніх за розміром ділянок землі. Завдяки їм можна працювати бетономішалкою, ударної трамбівкою. У комунальному і домашньому господарстві мотори використовуються на компресорних установках, насосах, помпах.
Модельний ряд двигунів для культиваторів і мотоблоків
Більшість моторів випускається в Китаї. Це точні копії відомих виробників: Honda, Subaru і т.д. Кращими брендами (поширеними) в Україні є:
Forte;
Weima;
Loncin;
Кентавр;
Sadko;
і багато інших.
Бензинові двигуни на культиватор: особливості конструкції
Всі бензинові мотори відрізняються за технічними характеристиками, особливостями конструкції і сфері застосування. Якщо розглядати два перших критерію, можна зупинитися на наступних моментах:
- Потужність. Залежно від конкретної моделі, вона може варіювати від 4 до 20 кінських сил. Відносно культиваторів, то на них, як правило, встановлюють малопотужні двигуни, оскільки спектр їх завдань досить обмежений (наприклад, він не призначений для перевезення вантажів, культивації цілинних земель).
- Різновид валів. Зустрічаються модифікації з валом під шпонку; з шліцьовим з'єднанням (під шліц); вал під конус.
- Різновид валів по діаметру, його довжині і по розташуванню (вертикальний або горизонтальний);
- Наявність або відсутність вбудованого редуктора. У разі його наявності зменшуються обороти двигуна в два рази. Зустрічається редуктор ланцюгової, здвоєна ланцюг; внутрішній шестерний; шестерний редуктор зворотного обертання.
Такі мотори можуть бути з відцентровим зчепленням або без нього.
Як це відбивається на роботі механізму? Завдяки наявності відцентрового зчеплення на моторі вал не обертається на холостих обертах - тільки при їх наборі.
Переважна більшість моделей мають повітряну систему охолодження, яка досить легко справляється з підвищеною температурою в умовах спекотної погоди або експлуатації механізму в інтенсивному режимі.
Запуск мотора може здійснюватися:
- вручну;
- за допомогою електростартера.
Переваги та недоліки бензинових двигунів для культиватора
Такі механізми відрізняються:
- простотою конструкції;
- універсальністю і практичністю;
- ергономічністю;
- високою якістю збірки і використаних матеріалів при виготовленні.
- низьким рівнем вібрації і шуму;
- компактними розмірами.
З недоліків моторів, які використовуються на культиваторах, можна відзначити порівняно невелику потужність.
Дизельні двигуни на цій техніці використовуються вкрай рідко. В основному їх встановлюють на мотоблок, мототрактор, міні-трактор (якщо мова йде про міні-сільськогосподарської техніки).
На що звернути увагу при виборі двигунів для культиватора?
Перш, ніж вибрати конкретну модель, покупцям рекомендується звернути увагу на її технічні характеристики, в т.ч. потужність, витрата палива, сумісність з технікою (обладнанням), система охолодження і система запуску.
Кожна модель має свої індивідуальні особливості, що визначає сферу її застосування. Знаючи технічні і конструктивні нюанси, можна вибрати оптимальний варіант.
Де можна купити двигун на культиватор?
Придбати двигун на культиватор, іншу техніку / обладнання можна на вигідних умовах в Інтернет-магазині МойМотоблок. Великий вибір товару, цілком демократична ціна, висока якість продукції і відмінний сервіс, гарантія від виробника - це і багато іншого можна отримати у нас.
Доставка здійснюється у всі області України. На більшість моделей можливо оформити розстрочку платежу.