Культиватори для мінітракторів
Культиватори для мінітракторів вартість на moimotoblok.com.ua
Назва товару | Ціна |
Культиватор суцільного обробітку КН-1,4 для мінітрактора | 10190 грн. |
Культиватор міжрядної обробки КМО-1,8 для мінітрактора | 11000 грн. |
Культиватор суцільного обробітку з катком Ш-1 (3 точки) | 13200 грн. |
Культиватор універсальний міжрядковий з системою внесення рідких добрив | 13620 грн. |
За допомогою різного сучасного обладнання можна значно знизити собівартість сільськогосподарської продукції. Відповідно, вона буде конкурентоспроможною. Але, щоб отримати високий урожай, необхідно дотримуватися певної культури землеробства, в тому числі в питанні передпосівного обробітку ґрунту та боротьби з бур'янами.
Культиватор - обладнання, яке якраз і вирішує вищевказані завдання. Воно служить для розпушування грунту (при цьому пласт землі не перевертається), знищення бур'янів, часткового підгортання і забивання добрив.
Культиватор для трактора: конструкція, види, принцип дії
Тракторний агрегат являє собою металевий каркас з прикріпленими до нього робочими органами.
Основні елементи цього причіпного пристрою:
- штанга;
- гідроциліндр;
- рама;
- колеса;
- робочі органи (стійки лап кріпляться на грядільнях, які в свою чергу приєднані до рами. В більшості випадків використовують стрілчасті лапи. Роторний виготовляється у формі зірочок з пальцями);
- пружинні борінки;
- інші елементи.
Види культиваторів
За способом обробітку ділянки дані механізми підрозділяються на:
- парові. Назва пішла від слова «пар», що в сільському господарстві означає обробляється поле, де цілий рік нічого не засівається. Його застосовують для суцільного культивування, а також для підготовки землі для посіву;
- просапні, або міжрядкові. В даному випадку їм обробляються міжряддя сільськогосподарських культур;
- спеціальні. Використовуються на баштанних, в садах і т.д.
За принципом дії:
- пасивний;
- активний.
За способом агрегування для мінітрактора або для трактора:
- навісний (навісний);
- причіпний.
Залежно від форми робочих елементів:
- дисковий;
- лемішними;
- фрезерний;
- роторний;
- окучник і т.д.
За кількістю оброблюваних рядів за один прохід культиватор для трактора або міні-трактори, потужність якого дещо менша, може бути різним. Найбільш затребувані - чотирьохрядний і п'ятирядний.
Налаштування і принцип дії культиватора
Сільгосптехніка виконує свої функції (може працювати з цим обладнанням), завдяки навішуванні силової техніки, а також спеціальним механізмам.
Глибина встановлюється двома способами:
- За допомогою опорних коліс.
- Завдяки регулюванню робочих органів.
Лапи або роторні зірочки розпушують верхній шар ґрунту, підрізають кореневу систему бур'янів. Одночасно з цим проводиться підгортання, закладення добрив. Як навісний, так і причіпний агрегат має різну настроюється ширину захвату і глибину обробки.
Ефект від використання культиватора в сільському господарстві
Міжрядний обробіток землі дозволяє знищити бур'янисту рослинність в період вегетації культурних рослин. Після вирубки лісу можна здійснити рекультивацію ділянки. За рахунок розпушування грунту відбувається поліпшення її структури, а також часткова закладення добрив і сидератів в грунт. Все це - далеко не повний перелік позитивного впливу культивування - важливого агроприема в сільському і лісовому господарстві.
Культиватор для трактора (минитрактора): особливості вибору
Залежно від технічних завдань, які ставляться перед аграрієм, купуються різні види допоміжних механізмів. Крім того, обладнання потрібно вибирати, виходячи з того, для якої силової техніки і якої потужності воно купується (для міні-тракторів або для трактора).
Незмінною популярністю вже багато десятиліть користується навісний варіант. Його конструкція полегшує можливість використання (експлуатації), одночасно з цим розширює загальний список робіт (може виконувати кілька функцій одночасно), в тому числі розпушування і перемішування грунту, підрізання бур'янів. Його доцільно використовувати після оранки на зяб перед посівом, наприклад, буряків, соняшнику, кукурудзи.
Якщо культури засіваються для подальшої закладення в грунт, доцільно придбати роторний варіант. Він також відмінно забезпечує подрібнення і знищення кірки, відрізняється можливістю розвивати досить високу швидкість руху (до 25 км / год).
До відома: рекомендується використовувати культиватор як окремо, так і в комплексі з катком, бороною і т.д. Це знизить собівартість виробництва за рахунок економії часу і паливно-мастильних матеріалів.
Купити культиватор на трактор можна в Інтернет-магазині МойМотоблок. У нас - великий вибір обладнання, техніки та запчастин. Продаж здійснюється з гарантією якості від виробника. Доставка можлива в усі області України.