Категорії
каталог

Контакти

Зв'язатися з нами ви можете за контактними номерами телефонів:

Роздрібний магазин:

(098) 798-63-29

(099) 011-28-01

(093) 170-21-51

Телефон адміністрації:

(097) 211-31-47

Адреса в Харкові: пр. Московський, 199 (склад, офіс, виставковий зал)

E-mail адреса: moimotoblok@gmail.com

Схема проїзду:

Як до нас дістатися:

В'їзд №1:

По проспекту Московському від метро "Московський Проспект" потрібно їхати в бік центру. Не доїжджаючи до лікарні №17 і до поліклініки №2, на розділовій смузі дороги ви побачите заправку "БРСМ".

Не доїжджаючи до заправки, праворуч ви побачите аптеку "Аптека оптових ц" і перед аптекою - дорогу направо з Московського проспекту - Електромеханічний провулок.

Вам потрібно повернути праворуч і їхати по електромеханічних провулку повз автосервісу, магазину риби, уздовж довгого будівлі - бізнес-центру "Бізон".

Проїхавши близько 300 метрів, ви побачите невелику коричневу стелу з написом "БІЗОН", паркову, і поруч зі стелою - вхід в будівлю.

Необхідно піднятися по сходах на перший поверх, повернути ліворуч і йти прямо по коридору до упору. На двері ви побачите напис: магазин "Мій Мотоблок".

В'їзд №2

Якщо ви хочете забрати важкий товар, то зручніше буде під'їхати саме так. Однак, перед тим, як добиратися до нас через цей в'їзд - обов'язково переговорите про це з менеджером, оскільки територія закрита, і охорона вас не пропустить без попередження.

По проспекту Московському від метро "Московський Проспект" потрібно їхати в бік центру. Перед лікарнею №17 і поліклінікою №2 ви побачите колишній мегамаркет електроніки - "Червона Москва". Зараз ця будівля у занедбаному стані.

Відразу за цим будинком буде поворот направо, на прохідну.

 

Проїхавши через прохідну, потрібно відразу повернути ліворуч.

Доїхавши до кінця дороги, ви побачите будинок, на якому вказана адреса - вул.Чиста,1.

Перед цим будинком потрібно повернути праворуч і їхати вздовж нього близько 300 метрів.

Необхідно доїхати до автомобільної парковки і праворуч ви побачите двері - вхід в будівлю.

Необхідно на першому поверсі повернути праворуч і йти прямо по коридору до упору. На двері ви побачите напис: магазин "Мій Мотоблок".

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.