Категорії
каталог

Виробник Файтер

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
9731 грн.
Купити у розстрочку
11720 грн.
Купити у розстрочку
11310 грн.
Купити у розстрочку
13413 грн.
Купити у розстрочку
15254 грн.
Купити у розстрочку
17890 грн.
Купити у розстрочку
19725 грн.
Купити у розстрочку
64515 грн.
Купити у розстрочку
61600 грн.
Купити у розстрочку
75735 грн.
Купити у розстрочку

Компанія Файтер вийшла на український ринок техніки для сільського господарства не так давно, але вже встигла зарекомендувати себе в статусі серйозного гравця в даній торговій ніші. Її продукція продається по всьому світу. Висока продуктивність, надійність, простота експлуатації, доступна вартість - ті відмінні якості товару, якими може похвалитися ця компанія.

Завдяки ретельній виробничій перевірці продукції, що випускається, зокрема, відділом технічного контролю, гарантується тривалий термін її експлуатації, затребуваність у всьому світі і виключення заводський брак.

Виробник Файтер: найбільш затребувані товари компанії

Напрямок діяльності компанії Файтер - випуск техніки і обладнання для сільського господарства. В асортименті її продукції можна зустріти:

• мототрактори і міні-трактори;
• двигуни для сільськогосподарської техніки;
• різне обладнання для сільгоспмашин.

Завдяки використанню комплектуючих тільки високої якості, кожен товар виконаний на совість, відповідно до технічних стандартів.

Мототехніка цієї торгової марки славиться своєю надійністю, функціональністю, зручністю, простотою у використанні і догляді, маневреністю і доступною ціною.

Мототрактори Файтер

Одним з оптимальних рішень для фермера або сім'ї, які володіють двома або трьома земельними паями може стати покупка мототрактора, випущеної під торговою маркою Файтер. Без перебільшення можна сказати, що всі моделі даного бренду є прикладом практичності і надійності за порівняно невеликі гроші.

Ці доступні за ціною, компактні за габаритами, багатофункціональні сільськогосподарські машини підійдуть як для передпосівної, так і післязбиральної обробки грунту, для перевезення різних вантажів, виконання інших робіт. При цьому оптимальний за розмірами земельну ділянку, з яким він може впоратися, може варіювати від 3 до 8 га.

Технічну сторону питання можна розглянути на одній бюджетної і користується попитом моделі мототракотора - Файтер Т-240.

Завдяки одноциліндровий 4-тактний двигун потужністю 24 к.с виконати заданий обсяг робіт можна швидко і якісно. Щоб мотор не перегрівався в процесі роботи, конструкцією передбачено наявність водяної системи охолодження. Це дозволяє експлуатувати техніку тривалий період часу без перерви - як мінімум, повну робочу зміну.

Механічна коробка передач з дводисковим зчепленням гарантує плавне перемикання передач. Двигун можна запустити в будь-яку погоду легко і швидко за допомогою електростартера. Втім, оператор це може зробити також вручну.

Великі колеса забезпечують відмінну прохідність і зчеплення з грунтом. А високий кліренс дозволяє не боятися дрібних перешкод на своєму шляху. Завдяки наявності заднього ВОМ, можна використовувати різне додаткове устаткування

Двигуни Файтер

Більшість моделей, що випускаються моторів для сільськогосподарської техніки Файтер знаходяться в мощностном діапазоні від 8 до 24 к.с. Такий розкид по потужності дозволяє використовувати їх в якості «серця» для мотоблоків і мотокультиваторів. Залежно від конкретної моделі, мотор може запускатися вручну або за допомогою електростартера.

Що використовується паливно - дизпаливо. Витрата - досить економний. Навіть 24-сильний Файтер ZS1115E витрачає всього 245 г / кВт * год. Мотори надійні, мають великий моторесурс.

Переваги продукції Файтер

• Відповідність всім європейським стандартам якості.
• Надійність, довговічність експлуатації.
• Конкурентна ціна.
• Широкий асортимент.
• Максимальна продуктивність і ефективність використання.

У виробництві використовуються новітні технології та сучасні розробки, що дозволяє успішно конкурувати з іншими компаніями на світовому ринку. Причому експорт продукції зростає з року в рік.

Де можна придбати товари від компанії Файтер

Відвідавши Інтернет-магазин МойМотоблок, ви напевно знайдете те, що шукали. Вартість конкретно обраного товару знаходиться в оптимальному співвідношенні до відповідності допустимих вимог споживача. Ціна варіює, залежно від моделі.

При необхідності наші фахівці нададуть консультації щодо технічної сторони питання, допоможуть визначитися з оптимальним вибором. Доставка здійснюється у всі регіони України. До речі, витрати на доставку багатьох товарів компанії Файтер ми беремо на себе. Подробиці уточнюйте у нашого менеджера.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.