Категорії
каталог

Оптові продажі від Інтернет-магазину "Мій Мотоблок"

Оптовий відділ Інтернет-магазину «Мій Мотоблок» пропонує Вам співпрацю. Ми є офіційними представниками торгових марок:

1. «Кентавр» (мотоблоки, мототрактори, навісне обладнання, запасні частини)

2. «Тата» (запасні частини для мотоблоків і міні-тракторів),

3. «Водолій» Промелектро (насосне обладнання),

4. «Bulat» (двигуни, навісне обладнання для мотоблоків.)

Оптовим клієнтам ми пропонуємо два напрямки співробітництва:

1. Дилерські і оптові умови продажу наших товарів. Компанія «Мій Мотоблок» постійно розширює свій асортимент. Перед запуском у продаж нової лінійки продуктів ми ретельно тестуємо попит на дану продукцію серед населення України. Тому у нас Ви можете купити ті інструменти, машини і пристрої, які затребувані на вітчизняному ринку.

2. Реалізація Вашого продукту. Ми розглянемо Ваші пропозиції щодо співпраці з постачальниками на дилерських умовах. Якщо Ви займаєтеся продажем товарів суміжній з нами тематики (сільськогосподарської і садово-паркової техніки, запчастин і комплектуючих, навісного обладнання, двигунів, насосів, бензопил, мотокос і т.п.), то Ваша продукція може бути запропонована в нашому Інтернет-магазині.

Номер телефону оптового відділу:

(097) 211-31-47 (+Viber)

Електронна пошта: moimotoblok@gmail.com

Інтернет-магазин «Мій Мотоблок» - це стрімко розвивається, яка щомісяця збільшує свій оборот на 30-50%. Магазин «Мій Мотоблок» забезпечує вигідні умови для роботи своїх партнерів. Умови обговорюються індивідуально з кожною компанією. Сьогодні у нас є партнери, які отримують оптові ціни на 5-25% нижчими від ринкових. Ми завжди відкриті для нових ідей і рішень. Своєю метою ми вважаємо створення простих і доступних умов ведення бізнес процесів, оскільки це запорука здорової економіки країни і її життя в цілому.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.