Категорії
каталог

Заводський Китай

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
2387 грн. 2339 грн.
Купити у розстрочку
2331 грн.
Купити у розстрочку
3078 грн. 2815 грн.
Купити у розстрочку
1853 грн. 1797 грн.
Купити у розстрочку
1853 грн. 1797 грн.
Купити у розстрочку
1667 грн. 1725 грн.
Купити у розстрочку
2138 грн. 2130 грн.
Купити у розстрочку
852 грн. 815 грн.
Купити у розстрочку
1816 грн.
Купити у розстрочку
2209 грн. 2165 грн.
Купити у розстрочку
26 грн.
Купити у розстрочку
260 грн.
Купити у розстрочку
64 грн. 42 грн.
Купити у розстрочку
68 грн. 49 грн.
Купити у розстрочку

У Китаї розташована величезна кількість виробничих баз, включаючи заводи, що випускають техніку та обладнання для сільського господарства. Виробники, розширюючи ринок збуту своєї продукції, намагаються забезпечити покупця оригінальними запчастинами, оскільки будь-які предмети, в тому числі техніка, зокрема, мотоблоки, мають властивість зношуватися. Для їх подальшої експлуатації необхідно виконувати заміну або окремих елементів конструкції, або цілих вузлів. У зв'язку з цим гостро постає питання придбання якісних оригінальних запчастин.

Заводські оригінальні китайські запчастини дозволять звести до незначного мінімуму придбання неякісних товарів, а значить - істотно продовжити термін «життя» техніці.

Що пропонує заводський Китай власникам засобів малої механізації

Наявність потужної виробничої бази багатьох компаній-експортерів, висококваліфікованих фахівців, досить солідних ресурсів - все це дозволяє мати величезний асортимент продукції, яка поставляється в багато країн світу, в тому числі в Україні.

Асортимент продукції

Як правило, заводські запчастини з Китаю випускаються на сертифікованій виробничій базі. Серед пропонованих різними компаніями запчастин / комплектуючих попитом користуються:

• блок картера і блок двигуна різних моделей;
• балансування вар і вкладиші шатуна;
• повітряний фільтр масляний і паливний фільтр;
• головка циліндра в зборі і гільза циліндра;
• карбюратор і колінвал в зборі під шпонку / під шліц;
• кільця і ​​комплекти прокладок двигуна;
• корпус, кришка КПП і КПП в зборі;
• сальники і манжети;
• маховик з вінцем і паливний насос;
• поршень і піввісь (в тому числі в зборі);
• підшипники і поршневі комплекти;
• інші запчастини / комплектуючі та витратні матеріали.

Заводські деталі з Китаю: гарна якість, помірні ціни

Два складових - якість і вартість - визначають обсяг реалізації, попит, зносостійкість, прямо впливають на період експлуатації техніки і обладнання.

Відповідно, капіталовкладення, які були інвестовані в покупку товару, залежать також від якості матеріалів і їх складання. Дане твердження поширюється також на запчастини. Купівля їх у оригінального виробника дає гарантію тривалої експлуатації. Що стосується заводських запчастин від виробників з Китаю, мало хто в світі зможе конкурувати з ними по категорії «ціна» - вона досить низька, а значить конкурентна.

Переваги товарів заводських з Китаю

Компанії, які дорожать своєю репутацією, в обов'язковому порядку випускають свою продукцію з гарантією її високої якості. Воно підтверджено численними випробуваннями на різних стадіях в процесі виготовлення, а також відповідними сертифікатами. Розумна цінова політика заводів-виготовлювачів дозволяє конкурувати на світовому ринку.

Що стосується техніки, то, завдяки оригінальним елементам конструкції, її надійність і тривалий термін експлуатації (за умови своєчасного ТО) гарантується. Це перевірено часом і різнопланової категорією користувачів (власниками приватних домогосподарств, фермерами, комунальними службами).

Де можна придбати заводські запчастини з Китаю

Інтернет-магазин МойМотоблок, досконально вивчивши вимоги і переваги вітчизняного покупця, готовий запропонувати широкий асортимент продукції. У пріоритеті - досить висока якість за порівняно невеликі гроші.

І мова йде не тільки про техніку і обладнанні, а й про заводських запчастинах, що дозволяє аграріям експлуатувати весь арсенал наявної техніки в будь-який час року тривалий період часу. Підібрати потрібну запчастину допоможуть наші фахівці, а логістична служба подбати про оперативну доставку обраного замовлення в будь-яку область України надійної транспортною компанією.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.