Категорії
каталог

Виробник Ярило

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
2950 грн.
Купити у розстрочку
1600 грн.
Купити у розстрочку
8450 грн.
Купити у розстрочку
1700 грн.
Купити у розстрочку
1950 грн.
Купити у розстрочку
12100 грн.
Купити у розстрочку
1200 грн.
Купити у розстрочку
2900 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку
2100 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку
5900 грн.
Купити у розстрочку

Для того, щоб сільськогосподарська техніка та обладнання працювали «як годинник», по-перше, необхідно мати це саме обладнання для мотоблока, мототрактора, міні-трактора, по-друге, при необхідності придбати якісні запчастини.

Купити їх можна на ринку України у великої кількості виробників - закордонних та вітчизняних. При цьому слід зазначити, що українські виробники навісного та причіпного обладнання для засобів малої механізації за якістю практично нічим не поступаються своїм зарубіжним конкурентам, а за деякими показниками - навіть перевершують їх.

Найбільш затребувані товари виробника Ярило

Для раціональної експлуатації міні-техніки, підвищення комфортності, продуктивності праці рекомендується придбати різне обладнання, в тому числі:

• подрібнювачі гілок для мотоблока;
• чеснокосажалкі і сівалки точного висіву;
• граблі-ворушилки і граблі-вила;
• картоплесаджалки і тюковальщікі сіна;
• окучники і гранулятори для корму;
• обприскувачі і плуги;
• часникові пропольнікі та косарки;
• ручний інструмент / обладнання, в тому числі часниковий пропольнік, сівалка точного висіву, лопата-отвальнік,
• запчастини / комплектуючі до сільгосптехніки та обладнання.

Картоплесаджалки і чеснокосажалкі

Дане обладнання дозволяє механізувати один з найбільш трудомістких процесів по виробництву картоплі і часнику - його посадку. Це, звичайно, можна зробити вручну, якщо ділянка землі, відведений під цю культуру, невеликий - близько 2-3 соток. А що робити, якщо передбачається посадка на 50 сотках або цілому гектарі. Ручним інструментом такий обсяг робіт в стислі терміни виконати нереально. Однак, маючи навіть найпростішу бюджетну ланцюгову картоплесаджалку або, відповідно, чеснокосажалку, можна вирішити дану проблему.

Оператору залишається вчасно засипати заздалегідь відібраний посадковий матеріал в бункер, налаштувати потрібну глибину і крок посадки. До речі, якщо є необхідність і технічні можливості силового пристрою збільшити продуктивність робіт, можна вибрати більш продуктивний варіант. Наприклад, з міні-трактором можна агрегатувати Шестирядний чеснокосажалку.

І ще один момент. Виробник Ярило пропонує придбати ручну однорядну чеснокосажалку. Вона виручить тих, хто не має ні мотоблока, ні більш потужної техніки.

Подрібнювачі гілок

Виробник Ярило також подбав про можливість часткової переробки деревини з подальшою її утилізації, забезпечивши, так би мовити, безвідходне виробництво. Йдеться про такому обладнанні, як подрібнювачі гілок. Власники даних пристроїв після обрізки саду або окремо стоячих дерев тепер можуть не спалювати даремно деревні залишки, а подрібнювати їх і в подальшому використовувати для обігріву теплиць, сараїв, гаражів, підсобних приміщень і т.д.

Покупцям пропонуються подрібнювачі з приводом від мотоблоки або міні-трактора. У другому випадку продуктивність набагато вище. Крім того, є спеціальні розробки для подрібнення свіжозрізаних і сухих гілок. Основна різниця - в заточенню ножів. Наприклад, для сухої деревини застосовується одностороння заточка ножів, які розташовані «з прикусом» по відношенню один до одного. Таким чином їм легко перекушувати гілку і ламати її. Для роботи з сирими відходами ножі мають двосторонню заточку. Агрегат працює з гілками діаметром до 50-60 мм. Довжина сировини після подрібнення складає в середньому 50-120 мм.

Слід відзначити високу мобільність пристрою. Завдяки знімному дишла його можна транспортувати на двох пневматичних колесах у зручний для зберігання місце.

Переваги продукції Ярило

• При виготовленні використовуються тільки якісні матеріали.
• Гарантується надійність і довговічність експлуатації.
• Виробником пропонується невисока конкурентна ціна.
• За рахунок використання додаткового обладнання забезпечується максимальна продуктивність праці і використання наявної в розпорядженні техніки.

Де можна придбати товари виробника Ярило

Ознайомитися з широким асортиментом продукції - обладнання для мотоблоків, мототракторов, міні-тракторів, а також самої техніки і запчастин до них можна в Інтернет-магазині МойМотоблок. Наша компанія пропонує якісний товар від провідних виробників за прийнятну ціну. У нас - зручна система, замовлення і розрахунку за обраний товар. Всі питання можна уточнити в оперативному порядку. Доставка замовлення здійснюється в усі області України.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.