Категорії
каталог

Виробник Werk

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
14221 грн.
Купити у розстрочку
2582 грн.
Купити у розстрочку
3210 грн.
Купити у розстрочку
9866 грн.
Купити у розстрочку
5015 грн.
Купити у розстрочку
9278 грн.
Купити у розстрочку
6175 грн.
Купити у розстрочку
7763 грн.
Купити у розстрочку
2381 грн.
Купити у розстрочку
2635 грн.
Купити у розстрочку
2326 грн.
Купити у розстрочку
2350 грн.
Купити у розстрочку

Компанія Werk спеціалізується на виробництві професійного і побутового обладнання. Продукція виготовляється в двох країнах - Китаї та Південній Кореї, а продається по всьому світу. Висока продуктивність, надійність, простота експлуатації, доступна вартість - ті відмінні якості товару, якими може похвалитися ця компанія.

Завдяки широкому асортименту, ретельної виробничій перевірці продукції, що випускається, зокрема, відділом технічного контролю, гарантується тривалий термін її експлуатації, затребуваність у всьому світі і виключення заводський брак.

Виробник Werk: найбільш затребувані товари компанії

Напрямок діяльності компанії Werk - випуск різного насосного обладнання для водопостачання, зрошення і перекачування води. Крім того, випускається будівельне і побутове обладнання. В асортименті її продукції можна зустріти:

  • генератори і компресори;
  • насоси та насосні станції;
  • бетономішалки та зварювальні апарати.

Завдяки використанню комплектуючих тільки високої якості, кожен товар виконаний на совість, відповідно до технічних стандартів.

Генератори і зварювальні апарати Werk

Компанія випускає широкий модельний ряд генераторів. Навіть один із самих бюджетних побутових варіантів, наприклад, генератор Werk WPG3600, має досить велику потужність - 2,5 кВт з робочим об'ємом 196 см.куб. На ньому встановлюється чотиритактний одноциліндровий двигун з повітряним охолодженням. Спосіб запуску - ручний стартер. Можливість безперервної роботи - близько 11 годин.

На сьогоднішній день компанія випускає багато моделей зварювальних апаратів для різних видів і режимів зварювання. Такому асортименту позаздрить будь-який виробник. І все моделі, зауважте, затребувані на світовому ринку.

Компресори Werk

Великий асортимент поршневих компресорів дозволяє споживачам вибрати оптимальний варіант. Можна купити бюджетний варіант даного виду обладнання, наприклад, Werk BMW-24 з найбільшою споживаної потужністю 1,5 кВт і максимальним тиском 8 атм. При цьому можна розраховувати на продуктивність по перекачуванню води в районі 200 літрів в хвилину. Харчується компресор від звичайної побутової електромережі.

Якщо передбачається, що продуктивності подібної моделі буде недостатньо, можна підібрати більш потужний варіант, наприклад, Werk VBM-2T0.4-100. У цьому випадку продуктивність збільшиться вдвічі - до 420 чи / хв. При цьому поршневий компресор видає максимальний тиск 10 атм, потужність електродвигуна становить 2,2 кВт.

Переваги продукції Werk

• Відповідність всім європейським стандартам якості.
• Надійність, довговічність експлуатації.
• Конкурентна ціна.
• Широкий асортимент (великий модельний ряд).
• Максимальна продуктивність і ефективність використання.

У виробництві використовуються новітні технології та сучасні розробки, що дозволяє успішно конкурувати з іншими компаніями на світовому ринку. Причому експорт продукції зростає з року в рік. Таким чином, компанії Werk вдалося закріпити свій успіх і бути впізнаваною в усьому світі.

Вся продукція бренду Werk сертифікована, тому купуючи товари, випущені даною компанією, покупець може скористатися гарантійним обслуговуванням по всій території нашої країни.

Де можна придбати товари від компанії Werk

Відвідавши Інтернет-магазин МойМотоблок, ви напевно знайдете те, що шукали. Адже зварювальні апарати, генератори, компресори інша продукція, випущена під торговою маркою Werk - запорука високої якості і функціональності. Вартість конкретно обраного товару знаходиться в оптимальному співвідношенні до відповідності допустимих вимог споживача. Ціна варіює, залежно від моделі.

При необхідності наші фахівці нададуть консультації щодо технічної сторони питання, допоможуть визначитися з оптимальним вибором. Доставка здійснюється у всі регіони України. До речі, витрати на доставку багатьох товарів компанії Werk ми беремо на себе. Подробиці уточнюйте у нашого менеджера.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.