Категорії
каталог

Виробник Володар

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
2580 грн.
Купити у розстрочку
21680 грн.
Купити у розстрочку
7640 грн.
Купити у розстрочку
37500 грн.
Купити у розстрочку
17070 грн.
Купити у розстрочку
2760 грн.
Купити у розстрочку
16850 грн.
Купити у розстрочку
8920 грн.
Купити у розстрочку
19500 грн.
Купити у розстрочку
31610 грн.
Купити у розстрочку
17070 грн.
Купити у розстрочку
3960 грн.
Купити у розстрочку
5600 грн.
Купити у розстрочку

На сьогоднішній день Китай займає лідируючі позиції в світі по валовому експорту національної продукції. Безліч компаній виготовляють доступну багатьом категоріям осіб середній і високий за якістю товар. Китайська компанія Володар - одна з небагатьох, яка постійно розвивається, нарощує темпи, завойовуючи велику популярність у всьому світі. Український ринок споживачів - не виняток у цьому плані.

Головний секрет успіху - в продуманої цінової стратегії, доскональному вивченні потреб, побажань і пріоритетів споживачів, а також виготовленні якісного товару. Продукція, що випускається на кожній стадії її виготовлення / зборки перебуває під наглядом висококваліфікованих фахівців. Раціональне використання наявних ресурсів, відповідність високим стандартам, інноваційний підхід принесли свої позитивні плоди, які прямо вплинули на підвищення попиту товарів Володар.

Виробник Володар: найбільш затребувані товари компанії

Основний напрямок діяльності компанії - випуск різноманітного обладнання для сільського господарства. У широкому асортименті представлена ​​наступна продукція:

• граблі-ворушилки і плуги (двокорпусні, трехкорпусние);
• косарки роторні;
• культиватори для суцільної і міжрядної обробки;
• картоплесаджалки і сівалки точного висіву;
• картоплекопачів транспортерні.

Асортимент продукції, що випускається цією компанією продукції безперервно зростає. Розширення товарних груп зі збереженням незмінно високої якості - ті завдання, які з успіхом виконуються фахівцями Володар.

Косарки Володар

Засоби малої механізації, зокрема, мототрактори, дуже затребувані фермерами, власниками земельних паїв. Однак сама по собі техніка малоефективна без різного навісного / причіпного обладнання. Наприклад, для наведення порядку вздовж доріг, лісосмуг, полів, земельних ділянок, для заготівлі сіна домашнім тваринам в агрегаті з мототракторамі або міні-тракторами використовується спеціальне обладнання, наприклад, роторна косарка Володар КР-1,1 ПМ-2 під гідравліку. Вона демонструє широкі можливості при весняному, літньому або осінньому використанні.

Трава стрижеться за допомогою робочих органів косарки - гострих ножів ріжучих груд. Кількість таких ножів на роторі становить 4 одиниці. Ширина скошеної трави може досягати більше метра. Продуктивність агрегату - 0,5 гектар в годину. Таким чином, якщо аграрій має 2 земельні паї загальною площею 4 гектари, йому досить однієї робочої зміни, щоб скосити, наприклад, люцерну на корм худобі. Косарки Володар мають гарний дизайн, прості і зручні у використанні. Тому вони користуються найбільшим попитом.

Картоплесаджалки Володар

Посадка картоплі, навіть на невеликій площі, займає велику кількість часу і забирає багато сил. Тому використання з міні-технікою такого обладнання, як картофелесажалка, вирішує ці проблеми. Компанія Володар пропонує аграріям великий модельний ряд однорядних, дворядних картоплесаджалок, з бункером для одночасного внесення добрив і т.д.

Якщо відведений для вирощування картоплі ділянку землі невеликий, можна придбати бюджетний варіант обладнання, купивши модель ланцюгової картоплесаджалки КСН-1М. Вона обладнана одним бункером об'ємом 45 літрів. Одночасно можна посадити лише один ряд картоплі.

Якщо в якості силового агрегату використовувати мінітрактор, можна в кілька разів збільшити продуктивність робіт по висадці картоплі, купивши дворядну картоплесаджалку ВКС1 із загальним обсягом бункерів 310 літрів. Можливе регулювання кроку і глибини посадки.

Переваги продукції Володар

• Великий модельний ряд.
• Висока надійність.
• Простота у використанні.
• Якісне виконання роботи.
• Доступна ціна.

Де можна придбати товари від компанії Володар

Пропоновану продукцію від відомої компанії Володар можна придбати в Інтернет-магазині МойМотоблок. Висока якість використаних матеріалів та така ж якісна збірка забезпечує тривалий період експлуатації обладнання в агрегаті з наявної у аграрія технікою. Замовляючи сільськогосподарське обладнання від Володар в нашій компанії, покупець не платить за пересилку товару - все адміністративні і транспортні витрати - за наш рахунок.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.