Категорії
каталог

Виробник Світязь

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
1336 грн.
Купити у розстрочку
2190 грн.
Купити у розстрочку
1624 грн.
Купити у розстрочку

На сьогоднішній день Китай займає лідируючі позиції в світі по валовому експорту національної продукції. Безліч компаній виготовляють доступну багатьом категоріям осіб середній і високий за якістю товар. Одна з них - Світязь, яка постійно розвивається, нарощує темпи, завойовуючи велику популярність у всьому світі. Український ринок споживачів - не виняток у цьому плані.

Продумана цінова політика, доскональне вивчення потреб, побажань і пріоритетів споживачів, а також виготовленні якісного товару - запорука успішної торгової стратегії. Продукція, що випускається на кожній стадії її виготовлення / зборки перебуває під наглядом висококваліфікованих фахівців. Раціональне використання наявних ресурсів, відповідність високим стандартам, інноваційний підхід принесли свої позитивні плоди, які прямо вплинули на підвищення попиту товарів Світязь.

Продукція, що випускається виробником Світязь

Асортимент товарів, випущених під торговою маркою Світязь, різноманітний і дуже затребуваний. Серед пропонованої компанією продукції особливим попитом користуються:

• зварювальні інвертори;
• фрезери і дрилі;
• будівельні фени та перфоратори;
• дискові пилки і болгарки;
• електролобзики та шурупокрути;
• будівельні міксери і шліф-машини;
• бензиновий двигун і насос занурювальний;
• Станки та електричний точильний верстат;
• інше обладнання і інструменти.

Зварювальні інвертори

Дана продукція користується попитом як у любителів, таки у професіоналів. Більшість моделей зварювальних інверторів -передбачено для побутових цілей. Серед асортименту даної продукції на українському ринку обладнання та інструментів можна придбати ту чи іншу вподобану модель, в тому числі:

• СА-245, СА 245 ДК або СА-255;
• СА - 265 ДК і СА-265К;
• СА-285К PRO або MMA-285К PRO
• інші моделі.

Наприклад, СА-255 - апарат для виконання ручного зварювання. Зварювальний процес відбувається постійним струмом, харчується від побутової розетки на 220 Вольт. Діаметр плавляться, - від 1,6 до 5 мм. Для захисту робочих плат від перегріву в конструкції передбачена повітряна система охолодження.

Вага всіх моделей зварювальних апаратів невеликий, тому вони легко переносяться з місця на місце, можуть перевозитися будь-яким видом транспорту, в тому числі мопедом або велосипедом.

Бензопили Світязь

Великий асортимент бензопил дозволяє істотно розширити категорію покупців, оскільки технічні характеристики силових інструментів дають можливість якісно виконувати роботу по розпилюванню деревини як в побуті, так при напівпрофесійному використанні. Прикладом останнього може бути їх використання комунальними службами, підприємствами електромереж з видалення гілок і цілих дерев у лісосмугах, парковій зоні.

Всі моделі бензопил мають ефективну антивібраційну систему, що позитивно позначається на комфорті оператора. Повітряне охолодження зводить до незначного мінімуму ризик перегріву двигуна. При необхідності натяг ланцюга можна відрегулювати. При чому робиться це легко і швидко.

Переваги товарів Світязь

Компанія, що випускає свою продукцію, гарантує її високу якість. Воно підтверджено численними випробуваннями на різних стадіях в процесі виготовлення, а також відповідними сертифікатами.

На користь того, що брендові товари мають високу якість, каже наявність унікальної виробничої бази цієї компанії, висококваліфікованих фахівців, досить солідних ресурсів. Завдяки розробці і впровадженню нових технологій, підприємство успішно конкурує на світовому ринку інструментів і обладнання.

Де можна придбати продукцію Світязь

Інтернет-магазин МойМотоблок пропонує велику різноманітність оригінальних товарів, випущених під цією торговою маркою. Купівля неодмінно виправдає ваші очікування, а цілком демократична ціна дозволить стати її власником за порівняно невеликі гроші.

Зручна система замовлення, розрахунку за обраний товар, а також оперативна доставка в будь-яку область України гарантовані. При наявності питань можна зв'язатися з нашими фахівцями, які нададуть кваліфіковану консультацію.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.