Категорії
каталог

Виробник Spark

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
21362 грн.
Купити у розстрочку
19881 грн.
Купити у розстрочку
24534 грн.
Купити у розстрочку
26790 грн.
Купити у розстрочку
35532 грн.
Купити у розстрочку
40890 грн.
Купити у розстрочку
42018 грн.
Купити у розстрочку
16826 грн.
Купити у розстрочку
16826 грн.
Купити у розстрочку
17990 грн.
Купити у розстрочку
17393 грн.
Купити у розстрочку
16543 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку
16543 грн.
Купити у розстрочку
20228 грн.
Купити у розстрочку
20795 грн.
Купити у розстрочку
19661 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку
18669 грн.
Купити у розстрочку
18385 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Купити у розстрочку

Мототехніка Spark - створили нові лінійки скутерів, мопедів, мотоциклів. Своїм завданням компанія ставила забезпечити українських споживачів надійною технікою з відмінними характеристиками і тривалим терміном експлуатації. Одночасно з цим необхідно було утримати конкурентно низьку ціну з метою її доступності широким верствам населення.

В результаті тривалого і всебічного дослідження запитів споживачів, були з особливою ретельністю розроблені конструкції скутерів, дорожніх мотоциклів, інших видів мототехніки, які відповідали в повному обсязі вищевказаним критеріям.

Таким чином, майже два десятка років продукція Спарк успішно експлуатується українськими споживачами. Бренд добре відомий як любителям, так і професіоналам.

Виробник Spark: найбільш затребувані товари компанії

На даний момент випуск продукції цієї торгової марки зосереджений на кількох напрямках:

• квадроциклів;
• мотоциклів;
• мопедів;
• моторолерів (скутерів).

Збірка мототехніки здійснюється в Україні. Спочатку перевіряється якість комплектуючих. Після складання ВТК виробляє комплексний контроль. Завершальним етапом є тестовий прогін на всіх режимах.

Квадроцикли Spark

Даний вид техніки є компактне чотириколісний транспортний засіб, призначений для пересування по бездоріжжю. Традиційно квадроцикли, випущені під цим брендом, використовуються в декількох напрямках:

1. Як мотоусюдиходів - це прогулянки і гонки по бездоріжжю.
2. ATV взяли на озброєння любителі полювання і риболовлі.
3. Квадроцикли можуть стати помічниками в сільському господарстві, особливо в тих випадках, коли Ваше господарство знаходиться далеко від цивілізованої дороги. Якщо придбати спеціальний причіп, на ньому стане можливим перевозити вантажі.
Коротка технічна характеристика квадроциклів Spark дозволить переконатися в їх надійності. Одна з найпоширеніших моделей - Spark SP250-4. Вона має одноциліндровий 4-тактний двигун на 16 к.с., який запускається за допомогою електростартера. На 100 кілометрів пробігу витрачається всього 3,8 літрів бензину.

Варто відзначити великий кліренс, що дозволяє експлуатувати техніку на різній рельєфі грунту, а також надійні передні і задні дискові гідравлічні гальма. Квадроцикли цієї компанії розвивають непогану швидкість (до 75 км / ч), при цьому зберігаючи всі ходові (динамічні) якості.

Мотоцикли Spark

Великий модельний ряд мототехніки, що випускається під цією торговою маркою, дозволяє покупцеві визначитися з оптимальним вибором. У більшості випадків споживача цікавлять легкі мотоцикли від компанії Спарк з потужністю одноциліндрового чотиритактного двигуна близько 7-8 к.с. об'ємом циліндра 110-120 к.с. Це дозволяє розвивати найбільшу швидкість до 85 км / год. М'яке сидіння розраховане на посадку двох осіб (водій + пасажир), однак потрібно враховувати, що максимальна вантажопідйомність становить 150 кг.

Спарк пристосований для їзди не тільки по хороших дорогах з твердим покриттям. Завдяки встановленим на транспортному засобі шин розміром 17 дюймів, на ньому можна пересуватися також путівцями, в умовах часткового бездоріжжя.

Для підлітків і любителів неспішної їзди компанія готова запропонувати цілу лінійку мопедів і моторолерів. Наприклад, скутер Spark SP80S-15 оснащений одноциліндровим чотиритактним економним двигуном об'ємом 80 см. Куб. Витрата палива на 100 км складає всього 1,9 л, що в умовах високих цін на бензин - досить відчутна стаття економії сімейного бюджету. З урахуванням обсягу бака для пального (4 л), можна без дозаправки їздити на досить велику відстань - понад 200 км. Повітряна система охолодження запобігає перегріванню двигуна при тривалій експлуатації техніки.

Переваги продукції Spark

• великий вибір продукції;
• високий ступінь надійності і працездатності;
• 100% -ва пристосованість до умов експлуатації вітчизняними дорогами;
• привабливий сучасний дизайн;
• низька ціна.

Де можна придбати товари від компанії Spark

Інтернет-магазині МойМотоблок пропонує вам ознайомитися з продукцією багатьох відомих компаній - виробників мототехніки. Серед них - квадроцикли, легкі мотоцикли, мопеди і скутери, випущені під торговою маркою Spark. Якість техніки - висока, ціни - цілком доступні. Доставка здійснюється у всі регіони України.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.