Категорії
каталог

Розстрочка і кредит

У нашому магазині ви можете оформити товар у розстрочку або кредит на дуже вигідних умовах.

Ви можете купити мотоблок, трактор, двигун, навісне обладнання, запчастини до мотоблока і будь-які інші товари загальною вартістю від 1000 грн.

Для того, щоб взяти товар у розстрочку або кредит, вам не потрібно звертатися в банк. Найвигідніший варіант - оформити розстрочку через наш магазин, не виходячи з дому.

Ми пропонуємо оформити розстрочку через Альфа-Банк або через наш магазин.

Розстрочка та кредит від Альфа-Банк

У нас є кілька пакетів розстрочок і кредитів від Альфа-Банк:

 1. Розстрочка на 4 місяці без переплат. Це найвигідніша короткострокова розстрочка. Якщо ви розраховуєте, що встигнете виплатити розстрочку за 3-4 місяці, то варто вибрати саме цей варіант. Комісія складає 50 грн в місяць за банківське обслуговування (сума фіксована, незалежно від вартості розстрочки). Більше ніяких переплат, комісій і платежів робити не потрібно. Якщо ви не встигли виплатити розстрочку за 4 місяці, то з 5-го місяця вона автоматично переходить в кредит за ставкою 3,5% на місяць від повної вартості розстрочки.
 2. Розстрочка на 10 місяців. В даному виді кредиту за весь період ви переплатите за все 5% від суми (тобто 0,5% на місяць). Якщо ви не встигли виплатити розстрочку за 10 місяців, то з 11-го місяця вона автоматично переходить в кредит за ставкою 3% в місяць від повної вартості розстрочки. Такий кредит ви можете виплачувати до 36 місяців.
 3. Розстрочка на 22 місяці. В даному виді кредиту за весь період ви переплатите всього 14,5% від суми (тобто 0,66% в місяць). Якщо ви не встигли виплатити розстрочку за 22 місяці, то з 23-го місяця вона автоматично переходить в кредит за ставкою 3% в місяць від повної вартості розстрочки. Такий кредит ви можете виплачувати до 36 місяців.

Умови надання розстрочки та кредиту:

 1. громадянство України
 2. офіційне працевлаштування
 3. вік від 21 до 70 років
 4. початковий внесок відсутній
 5. сума розстрочки або кредиту - 1 000-100 000 грн
 6. термін - до 36 місяців
 7. дострокове погашення без комісій і штрафів

Оформити розстрочку або кредит ви можете або по телефону з працівником банку, або самостійно, заповнивши анкету на електронну пошту. Ви самі можете вибрати, який варіант вам більш зручний.

Після того, як винесено позитивне рішення, до вас приїде кур'єр банку для підписання договору. Для зустрічі з кур'єром потрібно підготувати паспорт та ідентифікаційний код.

Ліцензія банку:

ПАТ «Альфа-Банк» - Ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011 р

Кредит від магазину "Мій Мотоблок"

Є й інший вид кредиту - через кредитну організацію.

У нас є кілька пакетів таких кредитів:

 1. Кредит на 3 місяці. За весь період ви переплатите 8% від суми (тобто 2,7% на місяць).
 2. Кредит на 6 місяців. За весь період ви переплатите 15% від суми (тобто 2,5% на місяць).
 3. Кредит на 10 місяців. За весь період ви переплатите 25% від суми (тобто 2,5% на місяць).

Умови надання кредиту:

 1. громадянство України
 2. офіційне працевлаштування
 3. вік від 21 до 70 років
 4. початковий внесок у розмірі 1/3, 1/6 або 1/10 частини кредиту
 5. сума розстрочки або кредиту - 1 000-1 000 000 грн
 6. термін - до 10 місяців
 7. дострокове погашення з виплатою відсотка переплати в повному розмірі

Така розстрочка оформляється в телефонному режимі, а підписати документи можна в електронному вигляді або в паперовому, отримавши їх на пошті. В даному виді кредиту переплата більше, ніж при оформленні через "Альфа-Банк", але і ймовірність отримання позитивного результату тут вище.

При оформленні розстрочки співробітник магазина підбере для вас найвигідніший варіант і підкаже, як правильно заповнити анкету. Разом з нашим працівником ви можете порахувати вартість переплати і щомісячного платежу. Також, якщо ви проживаєте в Харкові, то для оформлення розстрочки можете приїхати в наш магазин, попередньо домовившися з менеджером.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.