Категорії
каталог

Виробник Pubert

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
18258 грн.
Купити у розстрочку
10111 грн.
Купити у розстрочку
21330 грн.
Купити у розстрочку
14324 грн.
Купити у розстрочку
8411 грн.
Купити у розстрочку
20951 грн.
Купити у розстрочку
12663 грн.
Купити у розстрочку
10894 грн.
Купити у розстрочку
18915 грн.
Купити у розстрочку
14748 грн.
Купити у розстрочку
14216 грн.
Купити у розстрочку
21233 грн.
Купити у розстрочку
18415 грн.
Купити у розстрочку

Компанія Pubert - одна з найстаріших в Європі. Подумати тільки, вона була заснована в далекому 1840 році. Тобто їй налічується майже 2 століття. Як кажуть, стільки не живуть. Але Пуберт не тільки вижила, вона постійно модернізує свою продукцію, з огляду на вимоги і переваги споживачів, впроваджуючи у виробництво новітні технології.

Починала вона свою діяльність з виробництва сільгоспобладнання, заснованої на кінній тязі. Випуск садових інструментів почався тільки в 1960 році, а з 1976 року компанія налагодила серійний випуск мотокультиваторов, які стали візитною карткою даного виробника. Темпи випуску даного виду техніки для сільського господарства постійно нарощувалися. Наприклад, в 2007 році було вироблено 135 тис. Одиниць, а вже роком пізніше ця цифра збільшилася ще на 15 тисяч. Велика кількість товару йде на експорт.

Не забуває Pubert і про оновлення свого парку техніки, впровадженні інновацій. Наприклад, в 2009 році компанією першої в світі був випущений електрокультиватор з акумуляторною батареєю. Так що можна сміливо говорити, що Пуберт - першопроходець в цьому напрямку.

Виробник Pubert: найбільш затребувані товари компанії

Свої виробничі потужності компанія зосередила, в основному, на виготовленні культиваторів і мотоблоків, які широко використовуються в малому сільському господарстві (в першу чергу - для власників дачних, присадибних ділянок).

Культиватори Pubert

Дачники мають можливість оцінити одну з найлегших моделей культиваторів даної компанії - Pubert Nano 20R. Її потужність становить усього 2,45 к.с. І нехай ширина культивації не підлягає регулюванню, зате у неї є інші переваги. Наприклад, при всій своїй легковажності і компактності, дана модель може здійснити обробку грунту на глибину до 24 см. Рекомендована робоча площа - близько 3-5 соток.

Хочете щось більш різноманітне? Придивіться до мотокультиватори Pubert Meso 35 PC2 з можливістю збільшення глибини обробітку грунту до 28 см, однією передачею для руху вперед і однією - назад, що покращує маневрені характеристики техніки.

Мотоблоки Pubert

Великий модельний ряд мотоблоків дає можливість аграріям вибрати оптимальний варіант для обробки трохи більшої кількості землі, ніж це може зробити культиватор. Наприклад, Pubert Maximo 80 PC2 підійде для обробки 7-20 соток. Техніка маневрена, легка в управлінні. Її можна використовувати як для передпосівної культивації, так і для робіт в міжряддях різних просапних культур і багаторічних насаджень.

Бензиновий двигун досить витривалий для того, щоб виконувати певний спектр робіт тривалий період часу без перерви.

Переваги продукції Pubert

• великий модельний ряд;
• відмінна якість техніки;
• можливість придбати як бензинову, так і електричну модель;
• незамінний помічник при обробці малих ділянок землі;
• надійна конструкція, просте управління;
• мобільність, компактні розміри, що дає можливість експлуатації техніки в умовах обмеженого простору.

Де можна придбати товари від компанії Pubert

Купуючи техніку для сільського господарства, випущену під європейським брендом Pubert в Інтернет-магазині МойМотоблок, споживач може бути впевнений в її високій якості, надійності, довговічності, і, не дивлячись на невелику потужність, - у відмінній працездатності.

Зручний спосіб замовлення та оплати товару, офіційна гарантія від виробника, двостороння конструктивна зв'язок між покупцем і фахівцями нашої компанії, включаючи професійні консультації з виникаючих питань - на це та багато іншого ви можете розраховувати, доглядаючи техніку в нашому Інтернет-магазині. Можливість придбання товару в розстрочку - ще один важливий момент, яким можна скористатися, співпрацюючи з МойМотоблок. Доставка здійснюється у всі області України.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.