Категорії
каталог

Виробник Loncin

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
3620 грн.
Базовано на 5 відгуках.
Купити у розстрочку
3570 грн.
Купити у розстрочку
7480 грн.
Купити у розстрочку
7970 грн.
Купити у розстрочку
9330 грн.
Купити у розстрочку
24340 грн.
Купити у розстрочку
3990 грн.
Купити у розстрочку
3850 грн.
Купити у розстрочку
4690 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку
4190 грн.
Купити у розстрочку

Історія розвитку китайської компанії Loncin - приклад успіху для багатьох виробників. Свій початок вона бере в 1993 році. Не минуло й десяти років, як компанія увійшла до п'ятірки найбільших китайських виробників мототехніки. З огляду на те, що КНР - експортоорієнтована країна з величезною кількістю виробничих підприємств, увійти до п'ятірки лідерів, що спеціалізуються на продажу зазначених видів товару - надзвичайно складно.

Але компанія не зупинилася на досягнутому - з 2002 по 2005 роки вона увійшла в "500 найбільших китайських підприємств". Наявність декількох виробничих баз, більше дюжини дочірніх підприємств, тисячі співробітників, більш ніж солідні активи, сотні мільйонів одиниць випущеної продукції на експорт - це далеко не повний перелік «плюсів», якими може похвалитися Loncin.

Безліч отриманих патентів (29 міжнародних і 1800 китайських) говорить про серйозний потенціал компанії, що, безсумнівно, залучає інвестиції і іноземних партнерів. Як приклад, в 2005 році BMW вибрала своїм партнером саме Loncin. А ще через 8 років ця компанія випустила перший мотор для BMW. З кожним готом темпи виробництва нарощуються, співпраця триває досі.

Виробник Loncin: найбільш затребувані товари компанії

Основний напрямок діяльності даної компанії - виготовлення і реалізація силового обладнання та мототехніки. Зокрема, серед її продукції в великому асортименті можна зустріти:

  • двигуни (масштаб випуску більше сотні моделей при річному обороті близько 3 мільйонів одиниць говорить сам за себе);
  • мотоцикли (щорічно випускається понад 2 млн. шт. цієї продукції, при цьому забезпечується належна якість і надійність кожної одиниці товару);
  • культиватори, мотопомпи, бензогенератори інше.

При виробництві будь-якої продукції дана компанія приділяє особливу увагу якості, надійності та екологічної безпеки, зокрема, впроваджуються новітні розробки по скороченню викидів СО2 в атмосферу.

Двигуни Loncin

Відразу варто зауважити, що багато виробників садової, будівельної та іншої техніки оснащують свою продукцію моторами Loncin. Пояснення такого стану речей просте: мотори цієї компанії відрізняються тривалим терміном експлуатації, надійністю, стабільною роботою, прийнятною ціною.

Ретельна перевірка якості що випускаються моторів здійснюється на кожному етапі виробництва. Споживача приваблює широкий модельний ряд, можливість купити одно- або двоциліндрові двигуни різної потужності, виходячи з необхідності вирішувати конкретні завдання.

Наприклад, чотиритактний Loncin G200F має один циліндр, потужність - 6,5 к.с. Вал шпоночного типу довжиною 58 мм випускається з горизонтальним розташуванням. Запускається такий мотор ручним стартом, він має повітряну систему охолодження. Слід зазначити невелику масу вироби і компактні розміри. Двигун Loncin LC2V78F2 має 2 циліндра, його потужність набагато більше попередньої моделі - складає 18 к.с. З особливостей можна відзначити наявність електростартера, комбінованої системи охолодження.

Мотоцикли Loncin

Великий модельний ряд мототехніки, що випускається під цією торговою маркою, дозволяє покупцеві визначитися з оптимальним вибором. У більшості випадків споживача цікавлять легкі мотоцикли з потужністю близько 150 к.с. Вони мають одноциліндровий чотиритактний двигун з балансувальним валом, що дозволяє зменшити вібрацію і знизити шумовий поріг. Запускається або кікстартера, або за допомогою електростартера. КПП - п'ятиступінчаста, система охолодження - повітряна.

Для любителів екстриму компанія готова запропонувати більш потужну мототехніку. Наприклад, VOGE 300RR EFI ABS має одноциліндровий 4-тактний мотор об'ємом 292 см.куб. Система харчування - інжектор (EFI). З відмітних характеристик можна відзначити 6-ступінчасту КПП, електронний запуск, рідинну систему охолодження двигуна.

Переваги продукції Loncin

  • відмінну якість товарів;
  • відповідність європейським стандартам;
  • великий асортимент;
  • прийнятні ціни;
  • надійність і безпеку;
  • використання при виготовленні новітніх технологій і ноу-хау.

Де можна придбати товари від компанії Loncin

Інтернет-магазин МойМотоблок пропонує якісний і недорогий товар від всесвітньо відомої компанії Loncin. Зокрема, двигуни даного виробника будуть служити тривалий період часу без необхідності капремонту або заміни. Доставка замовлення здійснюється нашою компанією безкоштовно в будь-яку область України.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.