Категорії
каталог

Виробник Grunhelm

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
6497 грн.
Купити у розстрочку
3239 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку
4144 грн.
Купити у розстрочку
5843 грн.
Купити у розстрочку
8162 грн.
Купити у розстрочку
10792 грн.
Купити у розстрочку
2993 грн.
Купити у розстрочку
3830 грн.
Купити у розстрочку
5399 грн.
Купити у розстрочку
1066 грн.
Купити у розстрочку
1035 грн.
Купити у розстрочку
1168 грн.
Купити у розстрочку
1274 грн.
Купити у розстрочку
1275 грн.
Купити у розстрочку
1295 грн.
Купити у розстрочку
151 грн.
Купити у розстрочку
172 грн.
Купити у розстрочку
103 грн.
Купити у розстрочку

На сьогоднішній день Китайська Народна Республіка займає лідируючі позиції в світі по валовому експорту національної продукції. Безліч компаній виготовляють доступну багатьом категоріям осіб середній і високий за якістю товар. Хтось робить перші кроки в питанні експорту, а хтось вже давно закріпився на ринку багатьох країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Компанія Grunhelm - ні Зелений новачок серед китайських виробників різного устаткування, але і не старожил. Вона постійно розвивається, нарощує темпи, завойовуючи велику популярність у всьому світі. Український ринок споживачів - не виняток у цьому плані.

Головний секрет успіху - в продуманої цінової стратегії, доскональному вивченні потреб, побажань і пріоритетів споживачів, а також виготовленні якісного товару. Продукція, що випускається Grunhelm на заводах, розташованих в Китаї, на кожній стадії їх виготовлення / зборки перебуває під наглядом висококваліфікованих фахівців. Раціональне використання наявних ресурсів, відповідність високим стандартам, інноваційний підхід принесли свої позитивні плоди, які прямо вплинули на підвищення попиту товарів Grunhelm.

Виробник Grunhelm: найбільш затребувані товари компанії

Основний напрямок діяльності компанії - випуск побутової техніки. У широкому асортименті також проводиться садово-паркова техніка та обладнання. Серед запропонованого товару можна зустріти широкий модельний ряд:
• морозильних камер, скринь, холодильників;
• мікрохвильових печей;
• мотокос і садових подрібнювачів;
• бойлерів і електрогрилем;
• бензокосами і газонокосарок;
• прасок і пилососів;
• електрочайників та електропечей;
• блендерів і мультіварок;
• мийок високого тиску і обприскувачів;
• вбудованої техніки (газової і склокерамічною варильною поверхні, духовки і т.д.).

Асортимент продукції, що випускається цією компанією продукції безперервно зростає. Розширення товарних груп зі збереженням незмінно високої якості - ті завдання, які з успіхом виконуються фахівцями Grunhelm.

Бензопили Grunhelm

Найпоширеніші і затребувані бензопили, випущені під торговою маркою Grunhelm, - напівпрофесійні одноциліндрові моделі. Їх потужність знаходиться в районі 3 к.с. Вони досить зручні і прості в експлуатації.
Спектр застосування бензопил - досить великий. Переважно, їх використовують в побутових і будівельних цілях, а професійні версії - в комунальному і від частини - лісовому господарстві.

Мотокоси Grunhelm

Найбільшим попитом серед мотокосами Grunhelm є бюджетні моделі потужністю 3,5-4,5 к.с., мають одноциліндровий двотактний бензиновий двигун з повітряним охолодженням.

Використовувати такі мотокоси можна як в побутових цілях, так і в комунальному господарстві (стрижка газонів, паркової зони, прибудинкової території). Ними роблять обкосив садів і городніх ділянок, а при необхідності - скошують траву, сухостій безпосередньо на садовій або дачній ділянці.

Як ріжучий елемент виступає спеціальна волосінь або ніж. Залежно від ступеня і сили зростання бур'янів, оператор вибирає той чи інший варіант робочого матеріалу.

Переваги продукції Grunhelm

Продукція, що випускається техніка якісно виконувати свою роботу весь період її експлуатації. Вона відповідає всім європейським стандартам.

Завдяки широкому асортименту продукції покупець може зробити оптимальний вибір, виходячи з поставлених завдань і особистих переваг. Ціна на весь товар, випущений під ТМ Grunhelm, більш ніж конкурентна, а якість не поступається більш дорогим, розкрученим європейським і американським брендам.

Де можна придбати товари від компанії Grunhelm

Продукцію цієї компанії можна купити в Інтернет-магазині МойМотоблок. На товар, що випускається під торговою маркою Grunhelm, поширюється офіційна гарантія від 1 до 3 років. В наявності всі необхідні супровідні документи, включаючи сертифікати якості, відповідності, надійності і безпеки. Післягарантійне сервісне обслуговування можна отримати в кожному регіоні України.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.