Категорії
каталог

Виробник DW

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
6960 грн.
Купити у розстрочку
50170 грн.
Купити у розстрочку
54230 грн.
Купити у розстрочку
48140 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку
56260 грн.
Купити у розстрочку
105850 грн.
Купити у розстрочку
78300 грн.
Купити у розстрочку
158050 грн.
Купити у розстрочку
160950 грн.
Купити у розстрочку
186063 грн.
Купити у розстрочку
163200 грн.
Купити у розстрочку
193720 грн.
Купити у розстрочку
31080 грн.
Купити у розстрочку
37576 грн.
Купити у розстрочку
149060 грн.
Купити у розстрочку
45141 грн.
Купити у розстрочку
44800 грн.
Купити у розстрочку
43025 грн.
Купити у розстрочку

Міні-трактори на ринку України представлений багатьма виробниками. Серед них - китайська компанія, яка випускає свою продукцію під брендом DW. Вона відрізняється багатофункціональністю та гарєєвим характером використання. Тобто, змінюючи навісне (причіпний) обладнання, можна виконувати необхідні сільськогосподарські операції цілий рік.

Слід зауважити, що парк мінітракторів даної компанії використовується не тільки для потреб сільського господарства. Його купують також комунальні підприємства для виконання певних робіт в межах міста / селища.
До речі, виробник DW пропонує цілу лінійку мототракторов як середній варіант між мотоблоками і міні-тракторами. Хоч по функціоналу вони поступаються останнім, зате їх вартість відчутно нижче.

Міні-трактори DW: загальна характеристика модельного ряду

Широкий асортимент продукції даного виробника одночасно і спрощує, і ускладнює завдання вибору оптимального варіанту. З одного боку, чим більше модельний ряд, тим краще - ймовірність придбати потрібну техніку набагато зростає. Однак потрібно при цьому враховувати технічні та експлуатаційні характеристики конкретної моделі, а також можливість агрегатувати з нею необхідне обладнання (питання сумісності).
Щоб вирішити це завдання, бажано проконсультуватися з фахівцем, який порекомендує оптимальний варіант з ідеально відповідними параметрами.

Категорії мінітракторів DW

Умовно всі моделі міні-тракторів ДВ можна розділити на три категорії:

1. Бюджетний варіант багатоцільовий машини, наприклад, DW 240В. Як правило, оснащується одноциліндровим дизельним двигуном невеликої потужності (близько 24 к.с.). Характеризується хорошою маневреністю, зокрема, малим радіусом розвороту, наявністю блокування диференціала, має рідинну систему охолодження.
2. Техніка з другої категорії за ціною вийде трохи дорожче, але вона того варта: її показники потужності потенціал і функціонал набагато вище. Дизельний чотирициліндровий двигун може мати потужність 40 к.с. Мінітрактор підійде як для виконання робіт як в сільському господарстві, так і в комунальній сфері. З функціоналу, який допомагає легко управляти технікою, можна відзначити наявність гідропідсилювача керма, повнопривідної трансмісії.
3. Міні-трактори підвищеної комфортності з великим робочим потенціалом, наприклад, DW 244 вигідно купувати тим, хто експлуатує техніку в важких умовах. Вона більш стійка до перевантажень, підвищеної запиленості, в умовах сильної спеки. Маючи відповідне навісне обладнання, такі засоби малої механізації можна використовувати для будь-яких цілей.

Особливості

Обробка будь-якого типу грунтів (передпосівна, послеуборочная), виконання деяких сільськогосподарських операцій під час вегетації рослин, прибирання територій від сміття та снігу, перевезення вантажів - це далеко не повний перелік можливостей засобів малої механізації від DW.

Бюджетний і середній в ціновому діапазоні мінітрактор має такі особливості:

• потужність 22-40 кінських сил;
• гідропідсилювач керма;
• колісна формула 4 х 4;
• Кліноременная або пряма головна передача;
• від 1 до 4 циліндрів;
• багатопозиційна механічна коробка передач;
• система освітлення, сертифікована за євростандартами;
• блокування заднього диференціала;
• сидіння з амортизацією, гаситель вібрацій і шуму, встановлений в кріслі оператора.

Переваги міні-тракторів DW

Лаконічний дизайн, відсутність непотрібних наворотів зовнішнього вигляду, компактні розміри - так можна охарактеризувати продукцію, випущену під брендом DW. А ще ця техніка придатна для роботи в умовах обмеженого простору за рахунок хорошої маневреності.

Вона досить стійка, тому багато роботи можна виконувати на нерівному рельєфі. Для зберігання мототрактори і міні-трактори під час простою не потрібно багато місця.

Експлуатація таких сільгоспмашин передбачається на будь-якому типі грунтів: сухих і перезволожених грунтах, легких супесчаніках і важких суглинках. При цьому агрегатувати її можна з великою кількістю додаткового обладнання. Тобто, можна говорити про універсальність техніки від даного виробника.

Чимало уваги конструктори мінітракторів ДВ приділили комфорту. Покращена теплоізоляція, мінімальний шумовий фон, підігрів кабіни (мають деякі моделі), відмінна оглядовість, незначна вібраційна віддача - це і багато іншого ви можете відчути на собі і оцінити, особливо під час роботи при несприятливих умовах зовнішнього середовища.

Де можна придбати міні-трактори DW

Ознайомитися з продукцією DW, зокрема, з мототракторамі і міні-тракторів, а також зробити оптимальний вибір можна в Інтернет-магазині МойМотоблок. Висока якість товару гарантує виробник. Ми ж забезпечимо вас прийнятною ціною на продукцію, високим рівнем обслуговування, безкоштовної складанням, а по деяких позиціях - і безкоштовною доставкою в будь-яку область України. У разі виникнення додаткових питань можна поспілкуватися з менеджером нашої компанії.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.