Категорії
каталог
фильтр
  • Ціна
    грн. - грн.
Відгуки покупців

Петр
Вишгород


грабли
«К работникам магазина нет вопросов,общит ельние,вежливы е.А вот к производителям этих граблей во ...»


Василий
Киев


работа магазина
«Я заказал шестерню, герметик и масло. Мне сообщили, что заказ будет доставлен двумя посылками, о ...»


Василий
Николае...


Покупал мопед в к...
«Здравствуйте я заказал в фирме moimotoblok мопед в кредит всем доволен мопед пришёл хорошо упако ...»


Владимир
Николаев


Двигатель Weima W...
«Двигатель Weima WM188FЕ-Т или Weima WM188F-Т (без электростартер а) - это бензиновый двигатель,! ...»


Леонид
Вознесенск


Мопед
«Сайт супер мне всё понравилось мопед пришёл железном каркасе уже собранный»

Зчіпки для тракторів

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
Навісний механізм
1872 грн.
Купити у розстрочку
Зчіпки для тракторів

Міні-трактори та невеликі за потужністю трактори дуже затребувані в різних сферах народного господарства. Вони поєднують в собі велику потужність і непогану маневреність. А ще такі засоби механізації займають середню цінову нішу між мотоблоками і повноцінні важкою технікою.

Саме тому вони дуже популярні в сільському і комунальному господарстві. Здатність виконати велику кількість сільськогосподарських операцій на кількох десятках гектарів землі, зробити потрібні роботи на міських вулицях (наприклад, виконати підготовчі земляні роботи по ремонту теплотраси, усунення аварії водопровідної мережі, прокладки підземних кабельних комунікацій) - все це можливо, завдяки мінітракторів або трактору невеликої потужності , а також додаткового обладнання до нього. Але щоб агрегат працював в тандемі, необхідна зчіпка, навісний або причіпний механізм.

Зчіпки для тракторів

Їли характеризувати в цілому дані пасивні механізми, то вони являють собою різні елементи кріплень. Одна з різновидів існуючих сцепок для міні-тракторів і тракторів - навісний механізм, призначений для агрегатування (установки) навісного обладнання.

Можливості використання зчіпки (навісного механізму)

Основна перевага сцепок - можливість розширення функціональності міні-тракторів, інших силових енергетичних пристроїв, що дозволяє використовувати їх в побутових і професійних цілях.

Яка ціна питання

Вартість таких елементів кріплень дуже невелика. Тому придбання зчіпки жодним чином негативно не позначиться на сімейному бюджеті. Натомість власник отримує:

• розширений функціонал техніки;
• просту і надійну установку;
• високі запас міцності за рахунок високоякісної сталі, з якої зроблена зчіпка. Це, в свою чергу, дає гарантію, що механізм впорається з великими навантаженнями;
• можливість регулювання положень (в залежності від конструкції).

На що варто звернути увагу при виборі сцепок

Купуючи зчеплення, наприклад, навісний механізм для можливості використовувати плуг, косарку, картоплесаджалку, інші, в тому числі більш важкі механізми, потрібно переконатися, що вибір буде сумісний з силовою технікою та наявним обладнанням.

Важливу роль відіграє якість самих виробів. Для того, щоб зчіпка витримувала заявлені навантаження, служила довго і була надійною, важливий матеріал, з якого вона виготовлена, вірніше, його якість.

Про вартість таких механізмів було зазначено вище. Ціна - невисока. Можливості, які дає зчіпка - величезні. До речі, після покупки і виконання необхідних налаштувань, щоб визначитися в справності і коректності роботи, бажано зробити пробний візит агрегатом на порожньому ділянці.

Де можна купити зчеплення на міні-трактор, трактор

Звернувшись в Інтернет-магазин МойМотоблок для покупки силових пристроїв, обладнання, запчастин до них, ви можете бути впевненими в допомоги наших фахівців щодо підбору оптимального варіанта.

Що стосується сцепок, то наші фахівці порекомендують підходящий по конструктивним характеристикам варіант, відповідно до самої тягової одиницею і навісним пристосуванням. Крім того, зручна система замовлення і розрахунку за обраний товар, оперативна доставка в будь-яку область України остаточно переконають в правильності співпраці з нашою компанією.

Зчіпки для тракторів вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Навісний механізм 1872 грн.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.