Категорії
каталог
фильтр
  • Ціна
    грн. - грн.
Відгуки покупців

Петр
Вишгород


грабли
«К работникам магазина нет вопросов,общит ельние,вежливы е.А вот к производителям этих граблей во ...»


Василий
Киев


работа магазина
«Я заказал шестерню, герметик и масло. Мне сообщили, что заказ будет доставлен двумя посылками, о ...»


Василий
Николае...


Покупал мопед в к...
«Здравствуйте я заказал в фирме moimotoblok мопед в кредит всем доволен мопед пришёл хорошо упако ...»


Владимир
Николаев


Двигатель Weima W...
«Двигатель Weima WM188FЕ-Т или Weima WM188F-Т (без электростартер а) - это бензиновый двигатель,! ...»


Леонид
Вознесенск


Мопед
«Сайт супер мне всё понравилось мопед пришёл железном каркасе уже собранный»

Обприскувачі для мінітракторів

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
Обприскувач 150 л з насосом
10610 грн.
Купити у розстрочку
Обприскувачі для мінітракторів

У сільському господарстві більшість робіт - дуже трудомісткі, вимагають від аграріїв великих витрат часу і робочої сили. Тому механізація сільськогосподарських процесів - один із дієвих способів підвищити рентабельність виробництва.

Це можна зробити за допомогою силових пристроїв і додаткового обладнання. Наприклад, щоб виконати хімічну обробку посівів проти шкідників і хвороб сільськогосподарських культур на великій площі легко і швидко, доцільно використовувати спеціальне обладнання - обприскувач для міні-тракторів з насосом.

Особливості застосування обприскувачів

Тривалий за часом процес обприскування однорічних і багаторічних культур можна істотно прискорити, використовуючи насос, обприскувач в агрегаті з силовим енергетичним пристроєм, наприклад, міні-трактором.

Що дає застосування обприскувачів

1. Економія часу. Якщо мова йде про обробку 10, 20 або 30 гектар, обприскати поле або сад такої площі вручну, навіть найманої бригадою в 10-15 чоловік - нереально. А ось, використовуючи спецтехніку, виконати всі необхідні роботи можна за 1-2 робочі зміни. Питання економії часу постає особливо актуально, якщо потрібно дотримати терміни обробки посівів отрутохімікатами, які обумовлені специфікою вирощування, географічним розташуванням, наявністю тих чи інших популяцій шкідників і т.д.
2. Економія трудових ресурсів. Той обсяг робіт, який може бути виконати агрегатом за 8 робочих годин одним оператором при механічному обприскуванні, ручний спосіб відніме в 3, 5 або 7 разів більше часу і залученні трудових ресурсів.
3. Висока якість виконаних робіт. За рахунок потужного насоса створюється туманне розпорошення речовини, яке може подаватися на значительною висоту (при піднятих штангах). При цьому обробляється як лицьова, так і тильна сторона рослин (по відношенню до що йде механізму). Обприскуються все важкодоступні ділянки. Таким чином досягається максимальна площа обробки.

Крім того, обприскувач використовувати і для інших цілей, наприклад, для побілки дерев.

З чого складається обприскувач

Основні елементи конструкції обприскувача для міні-трактора:

1. Бак для рідини.
2. Металева рама.
3. Насос і система його управління.
4. Регульовані штанги.
5. Фільтри, шланги, ущільнювачі.
6. Інші елементи.

Залежно від конкретної моделі, в комплекті з обприскувачем може йти різну кількість змінних насадок.

За рахунок можливості регулювання штанг можна обприскувати як низькорослі однорічні насадження, так і багаторічники - кущі і дерева. Штанги в період виконання робіт можуть перебувати в розкладеному або піднятому стані, а також під кутом.

Як вибрати обприскувач

Устаткування вибирається, виходячи з наявної техніки, з якої передбачається агрегатування обприскувача. Навіть при конструктивній можливості, не раціонально використовувати резервуар для рідини об'ємом 50 літрів, якщо в розпорядженні у аграрія знаходиться мінітрактор.

Довжина штанги - також є важливою конструктивною особливістю, яка повинна враховуватися потенційним покупцем. Найчастіше, випускаються обприскувачі з шириною штанги від 3,5 до 4,5 метрів. Даний показник безпосередньо впливає на продуктивність праці: чим ширше буде захоплення, тим більше площі можна обробити за один прохід агрегату.

Слід також враховувати, який тиск може видати мотопомпа. Це прямо впливає дисперсне стан рідини, якість розпилення і можливість проводити обробку більш високих рослин (якщо мова йде про обробку саду).

Де придбати обприскувачі для засобів малої механізації

В Інтернет-магазині МойМотоблок - широкий асортимент якісної продукції. Завдяки цьому пошук оптимального варіанту техніки / обладнання / запчастин у потенційного покупця завершиться після відвідування нашого магазину.
Всі технічні характеристики відповідають заявленим. Купуючи товар в нашій компанії, ви гарантовано отримуєте високий рівень обслуговування, можливість розстрочки на деякі моделі техніки (обладнання), супровідний пакет документів. Доставка здійснюється у всі області України.

Обприскувачі для мінітракторів вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Обприскувач 150 л з насосом 10610 грн.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.