Категорії
каталог
фильтр
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробник
 • Заточування ножів
  0
  0
 • Діаметр подрібнювального матеріалу
  0
  0
  0
 • Довжина гілок на виході
  0
  0
  0
Відгуки покупців

Петр
Вишгород


грабли
«К работникам магазина нет вопросов,общит ельние,вежливы е.А вот к производителям этих граблей во ...»


Василий
Киев


работа магазина
«Я заказал шестерню, герметик и масло. Мне сообщили, что заказ будет доставлен двумя посылками, о ...»


Василий
Николае...


Покупал мопед в к...
«Здравствуйте я заказал в фирме moimotoblok мопед в кредит всем доволен мопед пришёл хорошо упако ...»


Владимир
Николаев


Двигатель Weima W...
«Двигатель Weima WM188FЕ-Т или Weima WM188F-Т (без электростартер а) - это бензиновый двигатель,! ...»


Леонид
Вознесенск


Мопед
«Сайт супер мне всё понравилось мопед пришёл железном каркасе уже собранный»

Подрібнювачі гілок для мінітракторів

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
Подрібнювачі гілок для мінітракторів

Сучасні засоби малої механізації (мінітракотр, мототрактор, мотоблок) - багатофункціональна силова техніка, яка, поряд з трактором, довела свою ефективність не тільки при вирощуванні сільськогосподарських культур. Одне з їхніх переваг - можливість використовувати в агрегаті різне обладнання, зокрема, веткоізмельчітель.

Подрібнювач гілок для міні-тракторів призначений для переробки гілок в тріску. Пристрій дуже зручно для заготовки матеріалу для топки, а також для утилізації непотрібних гілок дерева (сухих і свіжозрізаних).

Веткоруб розширює сферу застосування техніки в господарстві, виконує роботу швидко, результативно і якісно. Більше не потрібно подрібнювати гілки вручну - для цього використовується трактор або міні-сільгосптехніка з зазначеним вище спеціальним навісним обладнанням.

Гілки закладаються в спеціальний бункер, після чого вони перемелюють. Під'єднуватися подрібнювачі гілок для мінітратора можуть безпосередньо до машини (найбільш зручний варіант) або за допомогою спеціального сцепок, які можуть йти в наборі або докуповуватися окремо. Типом приводу служить ВВП трактора (минитрактора).

Конструктивні особливості та принцип роботи подрібнювача гілок для міні-тракторів

Виробники випускають веткоізмельчітелі з різною комплектацією, в залежності від виду робіт, які потрібно виконати, а також наявного силового обладнання. Існуючі конструктивні відмінності дозволяють виконувати подрібнення гілок дерев свіжозрізаних і сухих.

Подрібнювач сухих гілок для міні-тракторів

Веткоізмельчітель з приводом від минитрактора рубає гілки діаметром до 60 мм. Після подрібнення довжина деревного матеріалу становить 80-120 мм. Такі відрізки дуже зручні, адже використовувати їх можна в будь-якому топочном обладнанні.

Принцип дії:

Після запуску двигуна через бункер подачі гілки потрапляють в рубочного нішу. Пройшовши процес подрібнення за допомогою восьми ножів, невеликі шматки деревини вилітають назовні через бункер вивантаження. Завдяки мобільності пристрою, виконувати роботи можна в будь-якому зручному місці: на подвір'ї, в саду, на складі або присадибній ділянці. Це дуже практично.

На сучасних моделях конструктори значно поліпшили ріжучі характеристики ножів і комплектацію устаткування. Раніше 8 ножів, розташованих на середньому і верхньому валу всередині бункера, сходилися один до одного, залишаючи зазор між собою в 1 мм. При цьому, якщо заточка була двостороння, агрегат міг подрібнювати сирі і сухі гілки, якщо одностороння заточка - тільки сухі.

У нових конструкціях ножі знаходять один на одного «з прикусом», і заточені з одного боку. Таке розташування ножів дозволяє дуже ефективно працювати з сухими, а також і свежеспіленного гілками. Ножі проходять термообробку, що позитивно позначається на їх технічні характеристики.

Подрібнювач сирих гілок для міні-тракторів

Загальний принцип роботи такого обладнання для сирого матеріалу аналогічний вищевказаної конструкції. Він також переробляє гілки, максимальний діаметр яких становить до 50-60 мм.

Увага! Не рекомендується працювати з більш товстим матеріалом щоб уникнути пошкодження ріжучої частини.

Конструктивно є рубочного пристрій, який являє собою вісім заточених ножів, розташованих на верхньому і середньому валу зуб навпроти зуба. Заточка двостороння. Така ріжучий система ідеально справляється зі свіжими гілками.

Після запуску двигуна крутний момент запускає механізм редуктора. Гілки подаються в завантажувальний бункер. Ріжуча частина у вигляді обертових ножів подрібнює гілки приблизно рівними шматками 100-120 мм, після чого подрібнене сировину викидаються через бункер вивантаження.

На що звернути увагу при виборі?

Велика розмаїтість даного обладнання дозволяє зробити оптимальний вибір, виходячи з зовнішніх умов його експлуатації, а також наявних у розпорядженні технічних ресурсів. Мається на увазі, в першу чергу, потужність техніки. Вибір також повинен робитися, виходячи з сировинного матеріалу (свіжозрізані або сухі гілки).

Які ще функції може виконувати веткоізмельчітель?

Подрібнення гілок - не єдине функціональне призначення пристрою. Воно також може використовуватися в якості дровокола, завдяки наявності спеціального конуса. Вгвинчуючись в деревину поліна, конус розколює його. Таким чином відбувається швидка і легка заготівля дров. Для того, щоб збільшити обороти конуса, продуктивність роботи, зняти навантаження з двигуна і заощадити паливо, конструктори виготовили новий вал зі шліцами

Де можна купити подрібнювач гілок для міні-тракторів?

Інтернет-магазин МойМотоблок спеціалізується на продажу техніки і обладнання для сільського господарства. В асортименті - широкий вибір продукції. Її висока якість гарантована виробником. На весь товар видається гарантія. Доставка здійснюється в будь-яку область України.

Подрібнювачі гілок для мінітракторів вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Подрібнювач гілок для міні-тракторів (для сирих гілок) 12560 грн.
Подрібнювач гілок для міні-тракторів (для сухих гілок) 12805 грн.
Подрібнювач гілок для минитрактора РМ-110 32500 грн.
Подрібнювач гілок для минитрактора ІВ-20 42018 грн.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.