Категорії
каталог
фильтр
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Ширина міжрядь
  0
 • Ширина віброножа
  0
 • Ширина колії коліс
  0
Відгуки покупців

Петр
Вишгород


грабли
«К работникам магазина нет вопросов,общит ельние,вежливы е.А вот к производителям этих граблей во ...»


Василий
Киев


работа магазина
«Я заказал шестерню, герметик и масло. Мне сообщили, что заказ будет доставлен двумя посылками, о ...»


Василий
Николае...


Покупал мопед в к...
«Здравствуйте я заказал в фирме moimotoblok мопед в кредит всем доволен мопед пришёл хорошо упако ...»


Владимир
Николаев


Двигатель Weima W...
«Двигатель Weima WM188FЕ-Т или Weima WM188F-Т (без электростартер а) - это бензиновый двигатель,! ...»


Леонид
Вознесенск


Мопед
«Сайт супер мне всё понравилось мопед пришёл железном каркасе уже собранный»

Часникокопалка для міні-тракторів

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
Чеснококопалка для мінітрактора
6645 грн.
Купити у розстрочку
Часникокопалка для міні-тракторів

У сільському господарстві важливо не тільки отримати хороший урожай вирощуваних культур, а й зібрати його з найменшими втратами в максимально стислі терміни. Наприклад, ручне прибирання часнику вимагає великих трудовитрат. Крім того, при такому способі досить багато його залишається в грунті, відповідно, знижується загальна врожайність. З огляду на високу вартість цієї культури, можна спочатку підрахувати збитки, а також всю вигоду використання механічних пристроїв і навісного обладнання, в тому числі чеснококопалкі.

Що собою являє чеснококопалка

Чеснококопалка для міні-тракторів - навісне обладнання, яке допомагає швидко і ефективно вирішити питання збирання врожаю часнику. Даний агрегат може бути використаний як для міні-тракторів, так і для трактора.

Як правило, його основними складовими частинами є:

 • рама (вона повинна бути міцною і міцною, оскільки основна механічне навантаження лягає саме на цю частину конструкції);
 • рухливий ніж (має іноді інша назва - вібронож). Він працює від ВВП або через ремінь. Як правило, його ширина знаходиться в діапазоні 450-500 мм (залежить від конкретної моделі);
 • механізм приводу (рух ножів здійснюється через перехідною карданний вал. Ексцентрик перетворює обертальний рух вала в поступальний;
 • відкидний кузов (використовується сітчастого типу з відкривається заднім бортом). Для зручності його можна укомплектувати декількома ящиками, що дозволить полегшити вивантаження зібраних цибулин. Можна також завантажувати урожай насипом, попередньо розстеливши на дно листовий матеріал. Для вивантаження кузов потрібно просто перекинути (нахилити);
 • причіпний пристрій;
 • колеса.

Принцип роботи чеснококопалкі для міні-тракторів

Під час прибирання копалка слід за трактором. Її основне завдання - підрізати активним ножем грунт з розташованими там цибулинами. Однак на цьому механічна частина прибирання не закінчується. Оператору доведеться вручну збирати часник. Але виносити його з поля в ящиках немає необхідності - для цього і потрібен кузов, в який можна складати підземну масу рослин (насипом або в приготовані ящики). Після повного наповнення його можна вивантажувати.

Ширину колії змінюють шляхом перестановки коліс. Не слід забувати, що конструкція будь чеснококопалкі передбачає роботу при найбільшій глибині залягання цибулин - до 130-140 мм.

На що слід звернути увагу при виборі чеснококопалкі

Даний агрегат випускається в різних модифікаціях. Його можна придбати як з кузовом, так і без нього. Якщо ви вибираєте навісне обладнання для міні-тракторів, можна придивитися до не дуже об'ємної моделі з шириною захвату ріжучої частини до 450 мм і порівняно невеликою вагою. Для трактора копалку можна вибирати масивніше. В цьому випадку можна розраховувати на виконання великого обсягу робіт.

До речі, на важких грунтах ваги обладнання може бути недостатньо для ефективного занурення ріжучої частини конструкції в грунт, щоб не пошкодити врожай. Для вирішення даної проблеми можна використовувати обважнювачі. Тому потенційному покупцеві необхідно заздалегідь знати, на якому типі грунту йому належить працювати, і вибирати агрегат, враховуючи і вищеописану ситуацію.

Для інформації: для оптимального використання чеснококопалкі, рекомендуємо садити цю культуру стрічковим способом, відразу по кілька рядів в групі. Тоді для мінітрактора або для трактора не складе абсолютно ніяких труднощів виконати роботу по збору продукції в найкоротші терміни.

Часникокопалка для міні-тракторів вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Чеснококопалка для мінітрактора 6645 грн.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.