Категорії
каталог
фильтр
  • Ціна
    грн. - грн.
Відгуки покупців

Петр
Вишгород


грабли
«К работникам магазина нет вопросов,общит ельние,вежливы е.А вот к производителям этих граблей во ...»


Василий
Киев


работа магазина
«Я заказал шестерню, герметик и масло. Мне сообщили, что заказ будет доставлен двумя посылками, о ...»


Василий
Николае...


Покупал мопед в к...
«Здравствуйте я заказал в фирме moimotoblok мопед в кредит всем доволен мопед пришёл хорошо упако ...»


Владимир
Николаев


Двигатель Weima W...
«Двигатель Weima WM188FЕ-Т или Weima WM188F-Т (без электростартер а) - это бензиновый двигатель,! ...»


Леонид
Вознесенск


Мопед
«Сайт супер мне всё понравилось мопед пришёл железном каркасе уже собранный»

Розкидачі добрив

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
Розкидувач добрив РУМ 100 К (під карданний вал і триточкову зчепку)
4499 грн.
Ємність бункера: 100 л
Купити у розстрочку
Розкидувач добрив РУМ 100 Р під ремінь
4499 грн.
Ємність бункера: 100 л
Купити у розстрочку
Розкидачі добрив

В умовах сучасного сільськогосподарського виробництва важливість значення мінеральних добрив складно переоцінити. Без них вкрай складно досягти високого, конкурентоспроможного рівня врожайності культур.

Розкидувач добрив для мотоблоків

Для того, щоб проводити підживлення рослин і робити основну заправку, необхідно застосовувати деякі види мінеральних добрив. Для їх ефективного застосування, а також для того, щоб практично виключити контакт з хімічними речовинами при проведенні робіт, використовують розкидувачі добрив для мотоблоків. За допомогою цих навісних пристосувань робиться поверхневе розсіювання кристалічних і гранульованих різновидів добрив.

Для повної взаємозамінності деталей і полегшення ремонту, конструкції корпусів розкидувачів уніфіковані. Різні моделі відрізняються тільки об'ємом бункера, кількістю дисків і кріпленнями.

Розкидувач має таку конструкцію, яка сприймає навантаження виключно від власної ваги. Ця особливість забезпечує оптимальне розміщення отворів для дозування агрохімікатів. При цьому підвищується точність і рівномірність розподілу добрив на поверхні ґрунту.

Конструкція дисків розкидувачів, на яких розміщені чотири лопатки, дозволяє вносити добрива на значну відстань від агрегату.

Для загортання добрив по краях поля в якості можливої додаткової опції надаються диски крайнього висіву. Щоб забезпечити незалежне закривання і відкривання отворів для дозування добрив, в конструкції обладнання передбачена можливість гідравлічного управління заслінками.

Для забезпечення рівномірної подачі добрив і збереження гранул мінеральних добрив без пошкоджень, розкидувач обладнаний спеціальним маятниковим змішувачем. Посівні диски налаштовані на відповідну швидкість обертання.
Купити розкидувач добрив вигідно ще й тому, що він допомагає ефективно розподілити на поле мінеральні добрива, які коштують чималих грошей, тим самим підвищивши рентабельність їх застосування.

Для внесення необхідної дози мінеральних добрив і недопущення їх надмірного використання, розкидувач необхідно точно налаштувати. Це, в свою чергу, не буде мати негативного впливу на врожайність і якість сільськогосподарської продукції.

Особливості вибору розкидувачів добрив

Тих, хто займається вирощуванням різних сільськогосподарських культур, не потрібно довго переконувати, що купити розкидувач добрив необхідно в першу чергу, оскільки від цього безпосередньо залежить врожайність вирощуваних культур. У нашому інтернет-магазині надається можливість замовити розкидувач добрив за оптимальними цінами на ринку України. Також при придбанні мотоблоків і необхідного для них навісного обладнання, можна оформити розстрочку, і на вигідних умовах частинами виплачувати необхідну суму за придбаний товар.

Наша фірма співпрацює з кур'єрськими службами, які вчасно доставлять придбаний Вами агрегат у будь-яку точку України.

Розкидачі добрив вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Розкидувач добрив РУМ 100 К (під карданний вал і триточкову зчепку) 4499 грн.
Розкидувач добрив РУМ 100 Р під ремінь 4499 грн.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.