Категорії
каталог
фильтр
  • Ціна
    грн. - грн.
Відгуки покупців

Петр
Вишгород


грабли
«К работникам магазина нет вопросов,общит ельние,вежливы е.А вот к производителям этих граблей во ...»


Василий
Киев


работа магазина
«Я заказал шестерню, герметик и масло. Мне сообщили, что заказ будет доставлен двумя посылками, о ...»


Василий
Николае...


Покупал мопед в к...
«Здравствуйте я заказал в фирме moimotoblok мопед в кредит всем доволен мопед пришёл хорошо упако ...»


Владимир
Николаев


Двигатель Weima W...
«Двигатель Weima WM188FЕ-Т или Weima WM188F-Т (без электростартер а) - это бензиновый двигатель,! ...»


Леонид
Вознесенск


Мопед
«Сайт супер мне всё понравилось мопед пришёл железном каркасе уже собранный»

Часникокопалка для мотоблока

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
Чеснококопалка
3460 грн.
Ширина міжрядь: 300-400 мм
Глибина: до 130 мм
Довжина: 520 мм
Купити у розстрочку
Часникокопалка для мотоблока

Часник – одна з найбільш трудомістких культур у плані вирощування. Його прибирання пов'язане з великими витратами часу й трудових ресурсів. Для міні-фермерських господарств та жителів села, які мають невеликі ділянки землі, впоратися з важкою працею при вирощуванні і збиранні сільгосппродукції, зробити ці процеси максимально швидкими і якісними, механізувати їх допоможе мотоблок. Однак його ефективність буде невисокою, якщо відмовитися від застосування навісного обладнання. Максимально результативно використовувати весь потенціал сільгосптехніки при збиранні часнику допоможуть часникокопалки для мотоблоків.

Навісна часникокопалка для мотоблока

Це обладнання призначене для механічного викопування часнику. Воно працює з мотоблоками різних моделей і марок від 6 к.с., здатне забезпечити не лише якісний збір урожаю, а й заощадити робочий час для виконання повного циклу даного виду робіт.

Слід врахувати, що часникокопалка добре себе показує на оброблених і очищених від бур'янів ділянках. Особливо це стосується важких і середніх ґрунтів (глинистих, суглинних). Часникокопалки для мотоблоків виготовлені з міцного металу, який збільшує термін експлуатації, а також гарантує додаткову стійкість до механічних пошкоджень. Пристрій зручний у використанні завдяки своїй маневреності та конструктивним особливостям. Для ефективної роботи не потрібно мати спеціальних знань – достатньо володіти мінімальними навичками роботи з технікою.

Особливості вибору часникокопалок

Універсальність мотоблока залежить від навісного обладнання, яке використовується. Застосовуючи всю різноманітність механічного спорядження, можна виконувати різну роботу на своїй земельній ділянці. Завдяки цьому велике фізичне навантаження і витрати часу перекладаються «на плечі» сучасної техніки. Ефективність у разі застосування механіки зростає в рази. Купити часникокопалки для мотоблоків у розстрочку можна в нашому магазині.

При виборі навісного обладнання слід враховувати, з якою сільськогосподарською машиною його планують агрегатувати. Наприклад, для міні-трактора відмінно підійде обладнання, яке має більшу ширину й вагу, ніж агрегат, призначений для мотоблока, мотокультиватора. При цьому важливим фактором є те, що глибина підкопування залишається практично однаковою.

Навісні часникокопалки для мотоблоків мають свої переваги. Вони дешевші, більш маневрені (що є безперечними перевагами для жителів сільської місцевості, які мають невеликі ділянки землі – до 30-40 соток). Вибираючи обладнання, потрібно звернути увагу також на:

  • потужність техніки;
  • структуру ґрунту і його стан;
  • розмір оброблюваної ділянки;
  • інші фактори.

Купуючи якісне обладнання, враховуйте, що термін його служби тривалий. Тому, витративши гроші один раз, можна надовго забути про додаткові серйозні витрати.

Замовити часникокопалки для мотоблоків з доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині. На чому б ви не зупинили свій вибір, незаперечною перевагою залишиться простота у використанні, висока продуктивність роботи, яка дозволить швидко і якісно вирішувати сільськогосподарські завдання.

Ми здійснюємо доставку часникокопалок для мотоблока в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Львів та інші міста України.

Часникокопалка для мотоблока вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Чеснококопалка 3460 грн.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.