Категорії
каталог

Виробник Мотор Січ

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
3200 грн.
Купити у розстрочку
6500 грн.
Купити у розстрочку
2600 грн.
Купити у розстрочку
2990 грн.
Купити у розстрочку
33500 грн.
Базовано на 6 відгуках.
Купити у розстрочку
40500 грн.
Купити у розстрочку
40400 грн.
Базовано на 5 відгуках.
Купити у розстрочку
11700 грн.
Купити у розстрочку
13000 грн.
Купити у розстрочку
13400 грн.
Купити у розстрочку
37800 грн.
Купити у розстрочку
31650 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Купити у розстрочку
36700 грн.
Купити у розстрочку
33990 грн.
Купити у розстрочку
38270 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Купити у розстрочку
35500 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку

Виробничі потужності компанії Мотор Січ знаходяться в Україні, а історія її діяльності налічує понад 100 років. Завдяки розробці і впровадженню нових технологій, підприємство успішно конкурує на світовому ринку. Його продукція експортується в багато країн. Унікальна виробнича база, висококваліфіковані фахівці, досить солідні ресурси - все це дозволяє випускати якісні товари з високими функціональними характеристиками.

Продукція, що випускається виробником Мотор Січ

Весь товар випускається на сертифікованій виробничій базі. Асортимент його різноманітний і дуже затребуваний. Серед пропонованої компанією продукції особливим попитом користуються:

• авіаційні двигуни;
• промислові установки;
• товари народного споживання (агротехніка, двигуни внутрішнього згоряння, рушійні установки, мотопилки, сепаратори, товари для дому та для автолюбителів, продукція медичного призначення і т.д.).

Агротехніка від Мотор Січ

На особливу увагу для тих, хто працює в сфері сільського господарства, заслуговує агротехніка і обладнання, включаючи:

• мотоблоки;
• візки і адаптери;
• картоплесаджалки і картофелекопатели;
• окучники і борони;
• плуги та культиватори;
• кормодробилки та косарки;
• інші механізми та обладнання.

Мотоблоки Мотор Січ: висока якість, помірні ціни

Про популярність деяких моделей цієї компанії говорить хоча б той факт, що деякі з них продаються як би під брендом Мотор Січ, але насправді є підробкою (НЕ заводської збірки). Як приклад, можна навести такі моделі як МБ-9ДЕ і МБ-13Е. Навіть проста логіка звичайного обивателя підказує, що неякісний товар (який не пройшов випробування часом, і не отримав позитивні відгуки споживачів) ніхто не буде намагатися підробляти.

Дизельні мотоблоки, що випускаються під цією торговою маркою, мають потужні двигуни від 6 до 13 к.с., в залежності від моделі, можуть запускатися вручну або за допомогою електростартера. Ця міні-техніка досить важка. Навіть 6-сильний Мотор Січ МБ-6Д має значну масу - близько 215 кг.

Слід зазначити багатофункціональність самохідних засобів малої механізації: вони призначені для обробки грунту, догляду за рослинами, транспортування вантажів (наприклад, перевезення зібраного врожаю з поля до місця його зберігання або на місцевий ринок) і т.д.

Переваги товарів Мотор Січ

Компанія, що випускає свою продукцію, гарантує її високу якість. Воно підтверджено численними випробуваннями на різних стадіях в процесі виготовлення, а також відповідними сертифікатами.

Діючи на території України, Мотор Січ досконально знає потреби, переваги і вимоги вітчизняних споживачів. А розумна цінова політика дозволяє конкурувати з менш якісними, але більш дешевими товарами з деяких країн.

Що стосується техніки, то її надійність і тривалий термін експлуатації (за умови своєчасного ТО) ні в кого не викликає сумніву. Це перевірено часом і різнопланової категорією користувачів (власниками приватних домогосподарств, фермерами, комунальними службами).

Де можна придбати товари від виробника Мотор Січ

Ви маєте інтерес в сфері агробізнесу або просто вирощуєте сільськогосподарську продукцію для потреб своєї сім'ї? Тоді товари, представлені в Інтернет-магазині МойМотоблок, вас напевно зацікавлять. Продукція, випущена під всесвітньо відомими брендами, в тому числі Мотор Січ, виправдає ваші очікування, а цілком демократична ціна дозволить стати її власником за порівняно невеликі гроші.

Для оптимального вибору конкретної моделі того чи іншого виду продукції рекомендуємо скористатися послугами наших консультант-менеджерів. Доставка замовлення здійснюється в усі області України.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.