Категорії
каталог

Виробник Linhai Yamaha

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
146931 грн.
Купити у розстрочку
161000 грн.
Купити у розстрочку

Спільне підприємство японо-китайське Jiangsu Linhai Yamaha Motor Company Limited було організовано в 1994 році. На сьогоднішній день ця корпорація - найбільше технологічне підприємство. Особливо розвинена у внутрішній структурі цієї корпорації система контролю якості, а також технічна підтримка.

Серед принципів компанії - доступність своєї продукції в плані ціни і висока якість виробів. У виробництві використовуються новітні технології та сучасні розробки, що дозволяє успішно конкурувати з іншими компаніями на світовому ринку.

Виробник Linhai Yamaha: найбільш затребувані товари компанії

На даний момент випуск продукції даної торгової марки зосереджений на кількох напрямках: квадроциклів, мотоциклів, мопедів та скутерів, а також виготовлення електрогенераторів.

Виробництво Китайських квадроциклів Linhai знаходиться в провінції Цзянсу. Примітно, що перший ATV був випущений для ринку Північної Америки. Надійність агрегатів Лінхай визнано в усьому світі. Не раз цієї компанії, яка виробляє власні малі двигуни, надходили пропозиції закупівлі моторів як окремих компонентів. Але вона досі відмовлялася від подібних пропозицій, ревно цінуючи свою репутацію.

Квадроцикли Linhai Yamaha

Даний вид техніки є компактне чотириколісний транспортний засіб, призначений для пересування по бездоріжжю. Традиційно квадроцикли, випущені під цим брендом, використовуються в декількох напрямках:

1. Як мотоусюдиходів - це прогулянки і гонки по бездоріжжю.
2. ATV взяли на озброєння любителі полювання і риболовлі.
3. Квадроцикли можуть стати помічниками в сільському господарстві, особливо в тих випадках, коли Ваше господарство знаходиться далеко від цивілізованої дороги. Якщо придбати спеціальний причіп, на ньому стане можливим перевозити вантажі.

Коротка технічна характеристика квадроциклів Linhai Yamaha дозволить переконатися в їх надійності. Одна з найпоширеніших моделей - Linhai Yamaha LH400ATV-D. Вона має одноциліндровий 4-тактний двигун на 20 к.с., який запускається за допомогою електростартера. На 100 кілометрів пробігу витрачається всього 5,5 літрів бензину.

Варто відзначити великий кліренс, що дозволяє експлуатувати техніку на різній рельєфі грунту, а також надійні передні і задні подвійні дискові гідравлічні гальма з вентиляцією. Квадроцикли цієї компанії розвивають непогану швидкість (до 80-90 км / ч), при цьому зберігаючи всі ходові якості.

Новинки від компанії Linhai Yamaha

Компанія Linhai Yamaha не стоїть на місці. Постійно відбувається модернізація і удосконалення техніки за рахунок впровадження новітніх технологій. Як приклад, виробник може похвалитися новому ATV Linhai 600EFI, LINHAI 700 EFI.
Серед переваг новинок - підвищена прохідність 4х4, що дозволяє долати різні перешкоди на шляху прямування. Вони обладнані електронним уприскуванням (інжектором).

Переваги продукції Linhai Yamaha

• надійність;
• комфорт;
• можливість експлуатувати техніку в екстремальних умовах;
• економну витрату палива;
• компактні розміри;
• конкурентна вартість.
• максимальна ефективність використання.

Де можна придбати товари від компанії Linhai Yamaha

Тепер і ви можете оцінити переваги продукції від компанії Linhai Yamaha, придбати яку можна в Інтернет-магазині МойМотоблок за доступною ціною. Якість техніки гарантує виробник. Ми ж постаралися, щоб ця продукція максимально швидко виявилася у покупця, і радувала вас якомога довше.

При необхідності наші фахівці нададуть консультації щодо технічної сторони питання, допоможуть визначитися з оптимальним вибором. Доставка здійснюється у всі регіони України. Можлива покупка товару з розстрочкою платежу.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.