Категорії
каталог

Виробник Limex

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
1770 грн.
Купити у розстрочку
1958 грн.
Купити у розстрочку
1929 грн.
Купити у розстрочку
1621 грн.
Купити у розстрочку
1885 грн.
Купити у розстрочку
2205 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку
1998 грн.
Купити у розстрочку
3205 грн.
Купити у розстрочку
5577 грн.
Купити у розстрочку
2224 грн.
Купити у розстрочку
3129 грн.
Купити у розстрочку
2319 грн.
Купити у розстрочку
2526 грн.
Купити у розстрочку
2903 грн.
Купити у розстрочку
2784 грн.
Купити у розстрочку
1182 грн.
Купити у розстрочку

Хорватська компанія Limex позиціонує себе виробником різних інструментів, обладнання досить давно. Вона на ринку своєї країни - з 1982 року. Європейським споживачам стала широко відома з 2009 року після об'єднання з французьким брендом Altrad. Тоді заводи з випуску спільної продукції відкрилися в Румунії, Угорщині, Франції, Німеччині. В Україні хорватський бренд Limex здобув популярність ще пізніше.

Головне достоїнство товарів, випущених під даного торговою маркою, - продумана цінова стратегія, доскональне вивчення побажань споживачів, а також виготовлення якісного товару. Продукція, що випускається на кожній стадії їх виготовлення / зборки перебуває під наглядом висококваліфікованих фахівців.

Виробник Limex: найбільш затребувані товари компанії

Основний напрямок діяльності компанії - випуск побутових, а також садово-паркових інструментів / техніки. У широкому асортименті представлена ​​наступна продукція:

• бензопили і електропили;
• мотокоси і електротріммери;
• мийки високого тиску;
• зарядні пристрої інверторного типу;
• мотообприскувачі, зварювальні маски і т.д.

Асортимент продукції, що випускається цією компанією продукції безперервно зростає. Розширення товарних груп зі збереженням незмінно високої якості - ті завдання, які з успіхом виконуються фахівцями Limex.

Бензопили Limex

Всі моделі бензопил, випущені корпорацією Алтрад-Лімекс працюють надійно і без будь-яких збоїв. Тому вони отримали заслужену популярність. Вони витривалі, ергономічні та зручні в роботі.

Необхідно відзначити, що практично всі ланцюгові пили даного бренду вважаються побутовими, а не професійними, тобто не підійдуть для промислового використання. Проте їх застосовують в досить широкому сегменті. Ними можна виконувати не тільки розпилювання пиломатеріалів, а й заготовляти дрова, використовувати на будівельних майданчиках, в демонтажі масивних колод.

Найпоширеніші і затребувані бензопили, випущені під торговою маркою Limex, - одноциліндрові моделі з потужністю двигуна 3 к.с. Вони прості в експлуатації. Легкий старт дозволяє мінімізувати ривковие зусилля під час пуску. Вібрація прекрасно поглинається ізолюючими пружинами, що знижує стомлюваність оператора під час розпилювання.

Мотокоси Limex

Найбільшим попитом серед мотокосами Limex є бюджетні моделі потужністю 3,5-4,5 к.с., мають одноциліндровий двотактний бензиновий двигун з повітряним охолодженням.

Використовувати такі мотокоси можна як в побутових цілях, так і в комунальному господарстві (стрижка газонів, паркової зони, прибудинкової території). Ними роблять обкосив садів і городніх ділянок, а при необхідності - скошують траву, сухостій безпосередньо на садовій або дачній ділянці.

Як ріжучий елемент виступає спеціальна волосінь або ніж. Залежно від ступеня і сили зростання бур'янів, оператор вибирає той чи інший варіант робочого матеріалу.

Переваги продукції Limex

• Висока надійність.
• Простота у використанні.
• Якісне виконання роботи.
• Широкий спектр застосування.
• Доступна ціна.
• Безпека і велика зносостійкість.

Де можна придбати товари від компанії Limex

Інтернет-магазин МойМотоблок - один з небагатьох в Україні, хто може запропонувати продукцію, що випускається під торговою маркою Limex. Варто повторитися - вона з'явилася на вітчизняному ринку досить недавно, незважаючи на те, що в Європі її знають і купують досить давно.

Європейська якість виробів говорить сама за себе. На весь товар існує офіційна гарантія. Наша компанія здійснює пересилку обраного замовлення в усі області України з усіма необхідними супровідними документами.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.