Категорії
каталог

Виробник Китай

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
750 грн.
Купити у розстрочку
3125 грн.
Купити у розстрочку
2275 грн.
Купити у розстрочку
775 грн.
Купити у розстрочку
273 грн.
Купити у розстрочку
323 грн.
Купити у розстрочку
167 грн.
Купити у розстрочку
178 грн.
Купити у розстрочку
167 грн.
Купити у розстрочку
178 грн.
Купити у розстрочку
178 грн.
Купити у розстрочку
178 грн.
Купити у розстрочку
178 грн.
Купити у розстрочку

Великий виробничий потенціал, розташований в Китайській Народній Республіці, включаючи заводи, що випускають техніку та обладнання для сільського господарства, дозволяє багатьом компаніям випустити і запропонувати широкий асортимент своїх товарів. Виробники, розширюючи ринок збуту своєї продукції, намагаються забезпечити покупця оригінальними запчастинами, оскільки будь-які предмети, в тому числі техніка, зокрема, мотоблоки, мають властивість зношуватися. Для їх подальшої експлуатації необхідно виконувати заміну або окремих елементів конструкції, або цілих вузлів. У зв'язку з цим гостро постає питання придбання якісних оригінальних запчастин.

Ще одне виробниче напрям для потреб сільського господарства - це випуск ручних інструментів і обладнання для тих, кому економічно не вигідно купувати силову техніку.

Що пропонує китайський виробник

Наявність потужної виробничої бази багатьох компаній-експортерів, висококваліфікованих фахівців, досить солідних ресурсів - все це дозволяє мати величезний асортимент продукції, яка поставляється в багато країн світу, в тому числі в Україні.

Асортимент продукції

Серед пропонованих різними компаніями запчастин / комплектуючих попитом користуються:

• двигуни до різних моделей засобів малої механізації;
• блок циліндрів і вкладиші шатуна;
• головка циліндра і карбюратор;
• клапан впускний і випускний;
• комплект прокладок і сальників;
• вісь коромисел і поршень;
• маточини і шатун;
• фільтруючі елементи;
• колеса, покришки, камери для тачок;
• інші запчастини / комплектуючі та витратні матеріали.

Ручне обладнання для малого сільського господарства

Як мінімум, два фактори впливають на вибір покупця на користь ручного обладнання:

1. Нестача фінансів. Справедливості заради варто відзначити, що китайський виробник пропонує міні-техніку і додаткове обладнання до нього і так за порівняно невеликі гроші. Однак бюджет у кожної сім'ї свій, і поняття «недорого» - досить умовне.
2. Відсутність необхідності. Наприклад, дачник обробляє 3-5 соток землі. Навіщо йому купувати мотоблок і сівалку або чеснокосажалку для такої маленької площі? Але одночасно з цим вручну виконати посів культур (або посадку того ж часнику) на зазначеній площі - досить утомливо.

Спеціально для подібних випадків китайський виробник пропонує придбати ручне обладнання:

• сівалку колісну овочеву ручну (однорядну або дворядну);
• чеснокосажалку ручну однорядну;
• Кукурузолущилка;
• інше обладнання.

Подібні товари дозволяють дрібному землекористувачу, навіть не маючи достатніх фінансів, без будь-яких серйозних капіталовкладень підвищити продуктивність праці, заощадити фізичні сили і час.

Переваги товарів заводських з Китаю

Компанії, які дорожать своєю репутацією, в обов'язковому порядку випускають свою продукцію з гарантією її високої якості. Воно підтверджено численними випробуваннями на різних стадіях в процесі виготовлення, а також відповідними сертифікатами. Розумна цінова політика заводів-виготовлювачів дозволяє конкурувати на світовому ринку.

Що стосується техніки, то, завдяки оригінальним елементам конструкції, її надійність і тривалий термін експлуатації (за умови своєчасного ТО) гарантується. Це перевірено часом і різнопланової категорією користувачів (власниками приватних домогосподарств, фермерами, комунальними службами).

Де можна придбати товар виробників з Китаю

Відвідавши Інтернет-магазин МойМотоблок і уважно ознайомившись з пропонованим асортиментом продукції, потенційний покупець може сам переконається в широкому виборі і адекватної вартості товару. Якість гарантує завод-виготовлювач. Ми ж готові надати будь-яку консультацію технічного плану, забезпечити замовлення всією необхідною документацією і подбати про оперативну доставку в будь-яку область України.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.