Категорії
каталог

Виробник Jinma

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
179800 грн.
Купити у розстрочку
176900 грн.
Купити у розстрочку
183280 грн.
Купити у розстрочку
171000 грн.
Купити у розстрочку
224460 грн.
Купити у розстрочку
182700 грн.
Купити у розстрочку
208470 грн.
Купити у розстрочку
253460 грн.
Купити у розстрочку

Jinma - відомий китайський виробник сільськогосподарської техніки, а саме - тракторів. У перекладі Huanghai Jinma - це золота кінь. Таку назву дійсно стало прообразом тракторів компанії, тому як вони показують себе як витривала, потужне, слухняне і дуже цінне пристрій. Трактори компанії Jinma завоювали величезну кількість нагород і отримали найвищі оцінки на багатьох конкурсах і тестах. Підприємство має сертифікат стандарту якості ISO9001.

Виробник Jinma випускає трактори, переважно, сільськогосподарського призначення. За допомогою таких пристроїв Ви впораєтеся з найширшим спектром завдань і проблем. Посадка і збір урожаю, оранка ділянки, вивезення сміття, заготівля корму і дров - ось лише неповний список функцій, з якими впорається машина.

Постійний контроль якості продукції та високотехнологічна база для досліджень дають можливість підприємству випускати якісний, надійний і найбільш комфортний продукт для користувача. Джинма - це інновації, комфорт і безпеку. Моделі оснащені гідропідсилювачем керма, опалювальної кабіною, захистом від перекидання трактора. З трактором Jinma Ви впораєтеся з будь-якою роботою!

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.