Категорії
каталог

Виробник Хмельницький

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
2990 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку
13000 грн.
Купити у розстрочку
14200 грн.
Купити у розстрочку
16300 грн.
Купити у розстрочку
2490 грн.
Купити у розстрочку
3090 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Купити у розстрочку
2470 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку
2900 грн.
Купити у розстрочку
3220 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Купити у розстрочку

Сучасне сільське господарство вже не можна уявити без використання техніки. Це також стосується тих, хто виробляти сільгосппродукцію в дуже обмежених обсягах для себе і частково - на продаж (дачників, власників присадибних ділянок і земельних паїв, фермерів).

Однак, щоб мотоблоки, мототрактори і міні-трактори змогли розкрити свій потенціал, були виправдані з економічної точки зору, потрібно, щоб в арсеналі у аграрія було додаткове навісне і причіпне обладнання до силових пристроїв.

Найбільш затребувані товари виробника Хмельницький

Для раціональної експлуатації міні-техніки, підвищення комфортності, продуктивності праці рекомендується придбати різне обладнання, в тому числі:

• адаптери і причепи;
• картоплесаджалки та косарки роторні;
• грунтофрези та граблі-ворушилки;
• сівалки і картоплекопачів;
• плуги і окучники;
• обприскувачі і розкидачі добрив.
• інше обладнання, а також запчастини до нього (комплектуючі).

Картоплесаджалки і картоплекопачів

Дане обладнання дозволяє механізувати два найбільш трудомістких процесу з виробництва картоплі - його посадку та прибирання. Це, звичайно, можна зробити вручну, якщо ділянка землі, відведений під цю культуру, невеликий - близько 3-5 соток. А що робити, якщо передбачається посадка на 50 сотках або цілому гектарі. Ручним інструментом такий обсяг робіт в стислі терміни виконати нереально. Однак, маючи навіть найпростішу бюджетну ланцюгову картоплесаджалку з одним бункером, можна вирішити дану проблему.

Оператору залишається вчасно засипати заздалегідь відібраний посадковий матеріал в бункер, налаштувати потрібну глибину і крок посадки. Дискові окучники, які йдуть в комплекті з устаткуванням, присипають грунтом посадковий матеріал, попередньо покладений в пророблені механічним способом борозни.

До речі, якщо є необхідність і технічні можливості силового пристрою збільшити продуктивність робіт, можна вибрати дворядну картоплесаджалку зі збільшеними бункерами.

Хмельницьке обладнання допоможе вам не тільки посадити, а й зібрати врожай. Наприклад, вібраційна картоплекопач під ВВП може проникати вглиб грунту до 180 мм, витягуючи бульби картоплі, які, очищаючись від землі, потрапляють на поверхню грунту. Далі залишається тільки зібрати врожай в мішки і відвезти до місця зберігання або на ринок.

Адаптери і причепи

Створити більш комфортні умови роботи для оператора допоможе адаптер. Він перетворює мотоблоки в повноцінні мототрактори. Спеціальна зчіпка дозволяє використовувати ті чи інші навісні пристосування. Виконуючи роботи, оператор тепер не ходить за мотоблоком, а має можливість зручно розташуватися в сидінні, що спростить обробку сільськогосподарських угідь, особливо, якщо мова йде про порівняно великої площі, наприклад, одному, двох або трьох гектарах.

Виробник Хмельницький також подбав про можливість транспортування різних вантажів. Для цього достатньо придбати недорогий самоскидний причіп. Його потенційна вантажопідйомність досить велика. Однак багато також залежить від потужності силового пристрою, з яким буде агрегатуватися причіп. У будь-якому випадку, аграрію нікого не доведеться наймати, щоб вивезти урожай з поля до місця його зберігання.

Переваги продукції Хмельницький

• При виготовленні використовуються тільки якісні матеріали.
• Гарантується надійність і довговічність експлуатації.
• Виробником пропонується невисока конкурентна ціна.
• За рахунок використання додаткового обладнання забезпечується максимальна продуктивність праці і використання наявної в розпорядженні техніки.

Де можна придбати товари виробника Хмельницький

Інтернет-магазин МойМотоблок пропонує на вибір покупцям великий асортимент якісної продукції за порівняно низькими цінами. Придбати оптимальний варіант допоможуть наші фахівці, чиї професійні рекомендації будуть до речі при купівлі будь-якого обладнання, незалежно від того, чи стосується цей вибір сівалки, картоплесаджалки, плуга, косарки або обприскувача.

У нас - зручна система, замовлення і розрахунку за обраний товар. Всі питання можна уточнити в оперативному порядку. Доставка замовлення здійснюється в усі області України.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.