Категорії
каталог

Виробник Gerrard

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
1086 грн.
Купити у розстрочку
1025 грн.
Купити у розстрочку
2728 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити у розстрочку
11928 грн.
Купити у розстрочку
19072 грн.
Купити у розстрочку
9529 грн.
Купити у розстрочку
11470 грн.
Купити у розстрочку
4493 грн.
Купити у розстрочку
4913 грн.
Купити у розстрочку
5204 грн.
Купити у розстрочку
6530 грн.
Купити у розстрочку
3230 грн.
Купити у розстрочку

Китайська торгово-виробнича компанія Gerrard з дня її заснування і до сьогоднішнього дня сповідує принципи доступності своєї продукції в плані ціни і високої якості виробів. У виробництві використовуються новітні технології та сучасні розробки, що дозволяє успішно конкурувати з іншими компаніями на світовому ринку. Причому експорт продукції зростає з року в рік. Таким чином, за рекордний термін компанії Gerrard вдалося закріпити свій успіх і бути впізнаваною в усьому світі.

В Україні Gerrard - зареєстрована торгова марка. Вся продукція цього бренду сертифіковані, тому купуючи товари, випущені даною компанією, покупець може скористатися гарантійним обслуговуванням по всій території нашої країни.

Виробник Gerrard: найбільш затребувані товари компанії

Основний напрямок діяльності даної компанії - виготовлення і реалізація силового обладнання. Однак технічні і технологічні можливості фірми дозволяють виробляти інші, не менш якісні товари. Серед її продукції в великому асортименті можна зустріти:

• двигуни;
• генератори;
• зварювальні апарати;
• обприскувачі акумуляторні;
• іншу продукцію.

Двигуни Gerrard

Своє застосування надійні, функціональні і недорогі мотори, випущені під цим брендом, знайшли в сільськогосподарській і будівельній техніці. Вся продукція проходить ретельну перевірку. При чому вона здійснюється на кожному етапі виробництва. Передпродажна підготовка також в обов'язковому порядку включає необхідність її перевірки на функціональність.

Випускаються як бензинові, так і дизельні моделі двигунів. Їх потужність, як правило, варіює в межах 6,5-10 к.с. Покупець сам вибирає потрібну модель або окремо, або в комплекті з устаткуванням / технікою. Залежить це від поставлених завдань, безпосередньо наявної техніки, на якій передбачається установка мотора.

Примусова система охолодження запобігає перегріванню двигуна, що позитивно позначається на ресурсі роботи елементів конструкції. Запускаються двигуни Джеррард електростартером або ручним способом. Вони досить економічні по витраті палива.

Генератори і зварювальні апарати Gerrard

Компанія випускає широкий модельний ряд генераторів. Навіть самий бюджетний побутової варіант має досить велику потужність - від 1,2 кВт з робочим об'ємом від 80 см.куб. На ньому встановлюється чотиритактний одноциліндровий двигун з повітряним охолодженням. Спосіб запуску - ручний стартер. Дорожчі моделі мають електростартер і набагато більшу потужність (наприклад, генератор Gerrard GPG9000Е обладнаний 4-тактним мотором на 6,5 кВт з можливістю безперервної роботи до 9 годин).

На сьогоднішній день компанія випускає більше 30 моделей зварювальних апаратів для різних видів і режимів зварювання. Такому асортименту позаздрить будь-який виробник. І все моделі, зауважте, затребувані на світовому ринку.

Переваги продукції Gerrard

• Відповідність всім європейським стандартам якості.
• Надійність, довговічність експлуатації.
• Конкурентна ціна.
• Широкий асортимент (великий модельний ряд).
• Максимальна продуктивність і ефективність використання.

Де можна придбати товари від компанії Gerrard

Відвідавши Інтернет-магазин МойМотоблок, ви напевно знайдете те, що шукали. Адже двигуни, зварювальні апарати, генератори, інша продукція, випущена під торговою маркою Gerrard - запорука високої якості і функціональності. Вартість конкретно обраного товару знаходиться в оптимальному співвідношенні до відповідності допустимих вимог споживача. Ціна варіює, залежно від моделі.
Консультації фахівців нашої компанії допоможуть визначитися з вибором. Доставка замовлення здійснюється в оперативному режимі в будь-яку область України.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.