Категорії
каталог

Виробник Dongfeng

Показувати:
Список
/
Відображати:
Сортування
190855 грн.
Купити у розстрочку
195160 грн.
Купити у розстрочку
261170 грн.
Купити у розстрочку
303740 грн.
Купити у розстрочку
218120 грн.
Купити у розстрочку

Китайська компанія Dongfeng є одним з провідних виробників тракторів, мінітракторів і різної сільськогосподарської, автомобільної та будівельної техніки. За 60-річну історію підприємство випустило більше 3 мільйонів одиниць продукції, і сьогодні частка компанії складає 12,4% в ринку сільськогосподарських машин Китаю. Широко використовуються машини виробника в аграрній галузі, комунальній сфері, будівництві, лісовому господарстві та інших господарських галузях. Сьогодні в компанії працює більше 2000 чоловік, виробничі потужності постійно нарощуються, проводяться якісні випробування техніки. Саме завдяки цьому попит на продукцію безперервно зростає в усьому світі.

Виробник Dongfeng має сертифікати ISO 9000, ISO 14001: 2004, CAM, CIQ, OECD. Продукція експортується більш, ніж в 110 країн по всьому світу. Трактори Dongfeng характеризуються підвищеною прохідністю і тяговитостью. Такі пристрої відмінно зарекомендували себе як в сфері сільського господарства, так і в будівництві та інших напрямках. Виробник пропонує повнопривідні трактори Dongfeng, моделі з гідропідсилювачем керма, з кабіною з. Все це робить роботу з машиною комфортною, зручною, найбільш ефективною.

Кожен зможе вибрати для себе відповідну машину виробника Dongfeng. А купити трактор в Інтернет-магазині «Мій Мотоблок» можна в будь-який зручний для Вас час.

Ваш номер телефона:

Вашe имя:

© Інтернет-магазин "Мой Мотоблок" 2013-2020. Всі права захищені.