Бензопили

Відгуки: Бензопили


Бензопили вартість на moimotoblok.com.ua

Назва товаруЦіна
Бензопила Кентавр БП-4521ТН 2503 грн.
Бензопила Кентавр БП-5225ТН 2551 грн.
Бензопила Vitals BKZ 5223n 3533 грн.
Бензопила Vitals BKZ 4523o AluMagnio 4660 грн.

Бензопила є ручну ланцюгову пилу з двигуном внутрішнього згоряння. Крім ДВС, основними елементами її конструкції є ланцюг і шина. Ось уже понад століття цей інструмент має практичне застосування в різних сферах народного господарства.

Бензопила: сфера застосування

В побутових цілях її використовують для заготівлі дров, при роботі в саду (обрізати гілки або пиляти дерева). Комунальні служби та енергетичні компанії (наприклад, обленерго) бензопилою також виконують різні роботи з розчищення територій, зокрема, паркових зон, лісосмуг. Лісоруби у своїй професійній діяльності вже не уявляють себе без такого робочого атрибута, як ланцюгова пила. Якщо раніше рубати ліс одним сокирою було в порядку речей, то зараз інструментарій значно розширився, полегшуючи їхню важку працю.

На відміну від електро пив, бензинові аналоги не прив'язані до джерела електроживлення, можуть експлуатуватися на будь-якому віддаленому відкритій ділянці роботи.

Різновиди ланцюгових бензопил

На сьогоднішній день існує величезна кількість моделей бензинових ланцюгових пил від різних виробників. Одним з основних ознак, за якими проводять градацію, зараховуючи з до певного класу інструментів, є їх призначення.

1. Побутова бензопила. Призначена для використання на присадибній ділянці. З її допомогою можна виконувати ряд робіт, пов'язаних з розпилюванням деревини, нетривалий період часу. Інструмент характеризується наявністю двигуна невеликої потужності (від 1,2 до 3,8 к.с. (як правило, двухтактного), з компактними розмірами, малою вагою. Наприклад, побутова ланцюгова пила Vitals BKZ 2509r важить трохи більше 4 кг, обсяг циліндра двотактного мотора становить 25,4 см. куб., а потужність - всього 1,2 к.с. З ємністю бака для бензину всього на 230 мл тривалої роботи не вийде. Оператору доведеться періодично робити перерви для дозаправки. Після того, як мотор трохи охолоне , можна відновити роботу.
2. Напівпрофесійні моделі. Більшість з них мають двигун в мощностном діапазоні від 3,2 до 4,1 к.с., тобто, до - 3,2 тис. Вт. Ними можна виконувати як заготовку дров для заміського будинку, дачі, так і працювати з деревиною на будівельних ділянках. Такі бензопили більш витривалі, мають хороший запас міцності.
3. Професійні ланцюгові пили. Необхідно згадати про те, що більшість такого класу моделей мають потужність від 4 до 5 к.с. Однак деякі фірми пропонують менш або більш потужні інструменти. Наприклад, Sadko GCS-510E Pro на 3 к.с. цілком можна віднести до професійного класу інструментів. Однак, якщо робота оператора безпосередньо пов'язана з лісовим господарством, рубкою (спилювання) дерев, бажано придбати більш потужний інструмент класу Pro, наприклад, Grunhelm GS5200M Professional.

Як впливає довжина шини на виконання певних видів робіт?

Переважна кількість всіх існуючих моделей бензопил мають діапазон довжини шин від 30 до 52 см. Зрозуміло, що, чим потужніший інструмент, тим даний показник буде вище. Відповідно, ними можна виконати трудомісткі роботи по розпилюванню колод, великого діаметра дерев і т.д.

Важко собі уявити, скільки потрібно часу витратити для того, щоб спиляти дуб з діаметром стовбура 70-80 см легкої ланцюговою пилою з довжиною шини 30,5 см. Потрібно, як мінімум, робити більше надрізів, поступово видаляючи по кільцях шматки деревини, щоб нарешті -то дістатися до серцевини. Використовувати в подібних ситуаціях побутові і напівпрофесійні моделі недоцільно. Зате вони відмінно підійдуть для роботи в саду з видалення сухих гілок. Тут існує зворотна залежність: чим довше напрямна, тим товщі діаметр колод, з якими може впоратися бензопила, але тим важче стає нею маневрувати.

Особливості конструкції бензопил

Для безпечної експлуатації і комфортної роботи, сучасні ланцюгові пили оснащені елементами конструкції, які виконують функції, прямо впливають на підвищення комфорту для оператора, а також безпеки його і навколишній людей:

• антивібраційна система - сприяє максимальному поглинанню вироблюваної вібрації, тому під час роботи з приладом оператор не буде відчувати втому рук. Справа в тому, що сила від двигуна і напруга від різання викликають вібрації, які можуть бути передані на руки і плечі, що негативно позначається на суглобах з плином часу.
• блокування кнопки включення - зіграє свою позитивну роль при неполадках конструкції і функціоналу;
• гальмо ланцюга - служить для збереження самого механізму при заклинювання. Він спрацьовує при затиску шини в розрізі, і лісоруб намагається різкими рухами звільнити бензопилу. Від інерційного удару спрацьовує захист - зупинка ланцюга;
• функція легкого старту. З її допомогою можна запустити мотор навіть в разі тривалого простою.

Де можна купити бензопилу?

Купити бензопилу в Україні недорого можна в Інтернет-магазині МойМотоблок. Даний інструмент стане незамінним помічником у побуті і для професіоналів. У нас - прийнятні ціни, якісний товар і широкий асортимент від всесвітньо відомих виробників (Forte, Кентавр, Sadko, Світязь, Limex, Grunhelm, Vitals і ін.). Оперативна доставка замовлення здійснюється в усі області України.